Ближайшие мероприятия
Экскурсии по Киеву
Детские экскурсии
Тренинги
Поездки
Лекции
Сертификаты
Квесты
Бесплатные мероприятия
Мы в социальных сетях
Статьи
Архитектура Киева
Дома и сооружения Киева
Дома с именами
Доходные дома
Исчезнувшая архитектура
Улицы и площади
Достопримечательности Киева
Киевские горы и овраги
Жизнь в Киеве
Забавные рассказы
Знаменитые киевляне
История Киева
Последние статьи
Как из Питера в Одессу сутки летели или Великий перелет Игоря Сикорского
Куреневская Трагедия
Куреневская Трагедия
Екскурсія "Піднесена до небес"
Место встречи:   Адреса: вул. Володимирська, 24, Національний заповідник «Софія Київська», північна виставкова зала Софійського собору (2-й поверх)
120 UAH
 

ВАЖЛИВО!
Ця екскурсія організовується не КОДом, а нашими друзями з музею Андрієвської церкви. Музейники такі прекрасні, що ми вирішили їх безкорисливо підтримати розповсюдженням інформації через наш сайт.

 

Тому реєстрація не на цьому сайті, а за телефонами (044) 278 76 62; (044) 279 22 56
Під час реєстрації скажіть, що ви від КОДу, і отримайте сюрприз при відвідуванні екскурсії.

 

Андріївська церква в Києві – унікальний храм з непростою історією. Зведена на стрімкому пагорбі зі складними гідрогеологічними умовами церква часто потребувала ремонтів. За 250 років існування храм зазнав їх чимало… На сьогодні унікальний інтер’єр церкви, де зберігся унікальний художньо-декоративний ансамбль сер. XVIII століття, знов стоїть у реставраційних риштуваннях… Іде складний, майже «ювелірний», процес реставрації.

 


Проте вже сьогодні всі бажаючи можуть ознайомитися з деякими відреставрованими творами мистецтва з Андріївської церкви, які представлені на виставці «Піднесена до небес» в Софійському соборі (північна виставкова зала, ІІ поверх).

 


21 квітня о 14.00 запрошуємо всіх бажаючих на тематичну екскурсію цією виставкою, де ви дізнаєтесь цікавих відомостей з історії будівництва храму, зблизька побачите відреставровані ікони з іконостаса Андріївської церкви та дізнаєтесь про рідкісні іконографічні сюжети доби бароко. Тільки під час екскурсії вам покажуть, де залишив свій підпис «живописний підмайстер» Олексій Антропов, який брав участь у написанні ікон для церкви.Сообщить когда мероприятие будет в следующий раз

ОТЗЫВЫ
Оставить отзыв:
 
ОТПРАВИТЬ
© 2012 kiev-code.com.ua  
Designed and Programmed by WebStyle Consulting