Соціальні мережі старого Києва

Проводит:

 Тетяна Шаланська

Продолжительность

2,5 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23

Место встречи:

у памятника Богдану Хмельницкому на Софиевской пл.


Зараз нікого не здивуєш екаунтом на Facebook, Twitter або Instagram.  Люди таким чином знайомляться, діляться новинами інформацією, гуртуються за вподобаннями. А як без всього цього жили раніше? Що поєднувало людей? Якими мережами та інструментами спілкування вони користувались?
 
Ось сьогодні і поговоримо про це, точніше, «прогуляємося» про це. Зачекінемось в київських парках, на київських майданах і маленьких вуличках. А допоможуть нам у цьому чудові київські локації та кияни-легенди. Кияни, котрі, без сумніву, мали б свої сторінки та профілі ще до того, як це стало трендом.
 
  • Соціальна мережа Київської Русі, а точніше, соціальна стіна. Будемо читати на стіні, а не на паркані. Про щоб ми дізналися із Instagram княжни Ани Ярославівни.

     
  • Жіноча вища освіта. Як отримати диплом і не околіти. Рятівна благодійність. Лікар Надія Фоменко, яка подарувала надію багатьом малюкам Києва.

     
  • Суто київський Meme. Тоді і зараз. «Яка ж неприємна  мармиза!» або з «лиця воду не пити». А в Києві пили!

     
  • Київський «бурштин» на експорт.  Про неї згадують, як про першу українську зірку Голівуду. Анна Стен. Помилуємось її Facebook сторінкою. А також про театр і капелюшки.

     
  • Славнозвісний собор та розповідь про те, як корисно для художника вміти працювати в Photoshop. Михайло Нестеров і Варвара, котра насправді Льоля.
     
  • Найвідоміша українська мелодія. Чув дзвін, та не знаю, звідки він.  Байка  про те, як київські студенти «розкрутили» пісню на весь світ без YouTube.

     
  • Паризький Ікар і його крила. Що не викладав би на своїй сторінці Facebook Серж Ліфар.

     
  • «Отримайте лист!» – київська версія.

     
  • Який Київ на запах? Ви могли б зустріти її в міських парках. Фатальний гамбіт Ірини Немировської. А також, правила відвідування  київських  садів і трохи шахів.  

     
  • Скромний олігарх. Історія роду Терещенків та таємниця гербу. Діамант, який врятував життя.

     
  • Центральна вулиця Києва. Шлях приведе вас на Хрещатик. Почнемо історію із ліхтарів, а закінчимо свободою преси.   
     
Та ще багато чого цікавого під час прогулянки.

Наприкінці ми підведемо підсумок, котра ж із мереж  поєднує нас найкраще.
 
Маршрут буде проходити від Софіївської площи по вулицях Володимирська, Золотоворітська, Богдана Хмельницького, Терещенківська та закінчиться на Хрещатику.




Елена

Проводил Тетяна Шаланська

31.08.2019 Интересно, захватывающе и совершенно новый неожиданный и неординарный подход к Людям в истории Киева. СПАСИБО!


Ия Гаврилюк

Проводил Тетяна Шаланська

Дякуємо Тетяні за цікаву і змістовну екскурсію. Це вже друга екскурсія цього екскурсовода, яку ми з чоловіком відвідали. Було дуже приємно перебувати у товаристві цієї чарівної дівчини.


Людмила

Проводил Тетяна Шаланська

Дуже вдячна Тетяні за чудові, насичені, цікаві екскурсії, зокпема сьогодня говорили і дізнавалися нове про `Соціальні мережі Києва`. Було дуже цікаво - всім рекомендую і до нових зустрічей.


оксана

Проводил Тетяна Шаланська

Оригінальний незвичний підхід до екскурсії. Цікаві розповіді про історичних постатей, які жили у певних місцях у Києві, переважно у 19тому столітті, вдбайливо та оригінально переплетені в одну екскурсію. Рекомендую, варта піти послухати!


Ирина

Проводил Тетяна Шаланська

Очень понравилась экскурсия, причем не только мне, а и 8-летней дочке... Очень много авторских находок экскурсовода, экскурсия проходит на прекрасном литературном украинском языке, услышали много интересных фактов, баек о Киеве, обаяние и харизма экскурсовода придают шарм и еще более усиливают приятное впечатление. Благодарим и от души рекомендуем!