Його знали не тільки в Києві. Побачивши його на палубі пароплаву, мешканці провінційних містечок з набережної влаштовували йому овації , кидаючи в небо капелюхи. Студенти полишали своїх професорів і заповнювали аудиторію, де царював неокласичний метр , що перетворював свої лекції на магічне дійство. І студенти, стаючи рабами цього чародійства переписували і розповсюджували збірники його лекції. Його палкі промови викликали овації і одночасно ненависть бездарних горе-літераторів. Його шалена популярність серед киян зашкалювала.
Київ, очима Миколи Зерова - місто, яке він обожнював і оспівував. Ми побачимо Київ, який залишився у спогадах про великого поета-неокласика, та відтворений у його власних віршах. Зупинятимемося біля будинків, де він жив, працював, де, знайомився з друзями, зустрічався з коханою вінчався і святкував весілля. Ви дізнаєтесь про останню київську адресу Миколи Зерова, звідки він пішов на свою Голгофу. Не оминемо і будинки , де жив і працював його друг - письменник і радянський розвідник Віктор Петров (Домонтович), який кохав дружину М.Зерова майже пів століття. Чим все це закінчилося, які ще таємниці ховає історія цього трикутника кохання - дізнаєтесь на БЕЗКОШТОВНІЙ онлайн екскурсії.
Хочу подякувати за інформативну та цікаву екскурсію. Дуже приємно, щр є люди які глибинно вивчають теми, працюють з архивами, а не тількі дають загальновідому інформацію. І подано все з любов`ю. Було дуже цікаво. Дякую