Багатоденні поїздки
Вінниця - Мрійниця(Вінниця - Печера - Тульчин)
Тривалість
2 дня/1 ночь
Контактний телефон
063 923 82 23; 098 609 3352
Місце зустрічі:
відправлення туристичним автобусом від станції метро «Шулявська»
Тур проводиться в партнерстві з компанією "Богемія сервіс"
День перший
07:30 відправлення туристичним автобусом від станції метро «Шулявська».
12:00 прибуття в м. Вінниця. Поселення в готель. Відпочинок з дороги.
13:00 Автобусно-пішохідна екскурсія по місту. Вінниця має безліч цікавинок, які приваблюють туристів: фонтан Roshen та музей шоколаду, водонапірна вежа, сучасні трамваї і безкоштовний Wi-fi майже по всій центральній частині міста, майданчик «Вінниця в мініатюрі», храм Пресвятої Діви Марії Ангельської та підземелля монастиря капуцинів, Національний музей-садиба та усипальниця М. Пирогова, музей «Автомотовелофототелерадіо» J. Історія міста наповнена легендами, починаючи з версій про заснування міста і його назву, закінчуючи дбайливим переплетінням вуличок, які ще декілька століть тому спускались у лабіринти-катакомби та досі приховують таємниці минулих століть і створюють атмосферу спокою та усамітнення. містом Вінниця стала тільки в XVII столітті, перетворившись на столицю Брацлавського воєводства. Швидкий її розвиток почався з розвитку залізничної магістралі Київ-Одеса. З`явилися фабрики і заводи, почалось спорудження кам’яних житлових і громадських будівель. Багато з них, нині реставровані та відтворені. Вінниця була навіть столицею України. З 2 лютого 1919 року Директорія УНР переїхала до Вінниці і місто на цілий місяць стало столицею України. Прогулюючись містом, Ви зрозумієте чому Вінниця з 2013 року утримує першість серед міст України, як місто комфортне для проживання. Родзинкою цього дня стане феєричне шоу світломузичних фонтанів. Це варто побачити! Трансфер до готелю.
День другий
08:00 - 08:30 сніданок в готелі.
09:00 відправлення до старовинного і дуже мальовничого села Печера, яке розташувалося на красивому плато над Південним Бугом. Його назва виникла від печер, які перебували в товщі гори з незапам'ятних часів. Селище знамените в першу чергу порогами, утворені річкою та старовинним дерев'яним храмом Різдва Богородиці, збудованим ще в 1764 році. Фундаментом для церкви та огорожі послужили каменеві брили, які залишилися від замку колись владного і жорстокого молдавського господаря Дуки. Він, же заклав в кінці XVIII століття розкішний парк, який значно розширили і впорядкували після його втечі нові господарі - польські шляхтичі Свейковські, які перебували у родинних зв'язках зі знаменитим сімейством Потоцьких. Уміло використовуючи природні нагромадження каменів, в парку з'явилися гроти і купальні. Тут збереглися двохсотрічні липи, старовинні паркові доріжки. А в глибині парку був розкішний палац, оздоблений зсередини чудовою ліпниною, прикрашений гобеленами, статуями, вазами, вишуканими меблями. Нині в Печерському парку ховається маленький архітектурний шедевр - мавзолей-усипальниця родини Потоцьких, побудований в неороманскому стилі за проектом Владислава Городецького.
11:00 переїзд до міста Тульчин. Подорож Поділлям продовжуємо в невеликому, але теж досить цікавому містечку- Тульчин. Як часто буває -етимологія назви міста викликає суперечки. Найбільш вірогідною версією є змішане угорсько-турецьке походження. Коли в 1672 році місто потрапило під владу Османської імперії, його стали називати Нестервар-Турчин, «турецька Нестервар». Від цієї подвійної назви в результаті залишилось Турчин, яке згодом перейшло в сучасне - Тульчин.
У першій половині XVII століття місто стає великим торговим центром завдяки польському магнату Адаму Калиновському і європейським купцям. З припиненням роду Калиновських в місті панує рід Потоцьких. З цього моменту завдяки державному і політичному діячеві, графу Станіславу Щенсному Потоцькому- найбільшому землевласнику України, Тульчин розквітає і стає широко відомим центром промисловості та ремесел високої європейської культури. Саме Потоцький у 1775 році робить Тульчин своєю родовою резиденцією, споруджуючи в 1782 році палацово-парковий ансамбль «Хороше». Величавий твір мистецтва і архітектури проектували французький художник, будівельник і механік Лакруа, дизайнер голландець Меркс, автор парку англієць Міллер.
Розповідають, що у підземеллях палацу Потоцьких був хід, який сполучав палац і домініканський монастир, який знаходиться в центрі Тульчина. Хід був настільки широким, що Потоцький їздив до монастиря на трійці коней.
Тульчин відомий музеєм-садибою Миколи Леонтовича – відомого українського композитора, який подарував нам славнозвісного «Щедрика». У місті розташовані Успенська церква з дзвіницею, Христо-Різдвяний кафедральний собор та римо-католицький костел, які цікаві своєю архітектурою. Одна з найцікавіших будівель міста, палац купця Розенфельда.
17:00 відправлення до Києва.
21.00 орієнтовний час прибуття до Києва.
У ціні враховано:
Обслуговування комфортабельним автобусом за маршрутом;
Проживання в готелі;
Супровід професійним гідом;
Екскурсійне обслуговування;
ВІДГУКИ
28.09.2020 Ольга
Мы с мужем подарили себе эту экскурсию на годовщину свадьбы. Подарок оказался просто бесценным. Великолепная поездка, великолепная организация (спасибо Татьяне и водителю Леониду), великолепное экскурсионное сопровождение (спасибо Яну и экскурсоводу в Виннице Оксане). Красота же природы и историческая ценность услышанного превзошли все ожидания. Даже погода сдалась, и нам два выходных дня светило доброе осеннее солнышко. Люблю КОД, спасибо в очередной раз!