Тур проводиться в партнерстві з компанією "Богемія сервіс"
08:30 Відправлення туристичним автобусом від станції метро «Палац Україна» за маршрутом.
Перша зупинка в місті Бориспіль.
Бориспіль - одне з найдавніших поселень Київщини, відоме за літописними матеріалами як Летч, Льто, Олто.
Перша літописна згадка про нього відноситься до поч. XI ст. коли в братовбивчій війні (1015-1019) між синами київського князя Володимира на річці Альті загинув князь Борис, який з 1072 року канонізований як один з перших святих Київської Русі. З іменем Бориса і пов`язана сучасна назва міста. Історія цього міста досить цікава та наповнена подіями, але сьогодні ми зупинимось біля головної окраси міста - Борисоглібського собору, будівництво якого було розпочато у 1989 році на місці старовинного храму княжої доби, присвяченого святим Борису і Глібу. Недалеко від входу в храм встановлений пам`ятний знак на честь перебування в Борисполі Тараса Шевченка, а також невелика скульптура хлопчика-пастушка.
Далі наша подорож проходить через одне з найдавніших міст Русі - місто Переяслав.
Вперше воно згадується у 907 році. Оглянемо центральну площу міста, історія якої тягнеться ще з часів коли цим майданом проходив головний шлях на Київ. Тож не випадково, що вздовж та навколо цього шляху розташовувалися різні адміністративні будинки, крамниці і навіть гетьман І. Мазепа (який, до речі мав у місті 10 крамниць) збудував тут красень Вознесенський собор.
Після Переяслава вирушаємо до села Циблі.
Сучасне село Циблі виникло після затоплення в 1970-х роках Дніпрової заплави водами водосховища. Поселення повністю перенесли на сусідній високий берег і тільки напівзруйнована сільська церква святого Іллі Пророка залишилася на прибережному острові. На сьогоднішній день село є одним з найкрасивіших куточків Переяслав-Хмельницького району. Знаходячись на березі Дніпра і оточене лісом, воно славиться своєю мальовничою природою, видами на Трахтемирівський півострів та визначними пам’ятками.
Далі на шляху місто Канів.
Тарасова гора, парк скульптур, Меморіальний парк, Успенський собор, Базиліанське училище. Обід в кафе «Тарасова гора» (за бажанням).
Канів має всі відзнаки курортного міста. З однієї сторони довгі піщані пляжі та широкий Дніпро, з другої - невисокі гори. А між ними витягнута смуга житлових районів. Має місто і давню історію. Його істинний вік невідомий, але є згадки, що повз місто проходив великий шлях «з варяг у греки». Тому крім відпочинку, Канів має що цікавого розказати та показати своїм гостям. У самому центрі міста у Меморіальному парку, знаходиться Георгіївський Успенський собор, який збудували 1144 році за наказом ще князя Всеволода Ольговича. Саме у приміщенні сучасного Успенського собору у 1861 році в останню путь провели Тараса Шевченка. Звідси відкривається чудова панорама Канівської ГЄС.Достовірно не відомо чому, але саме в Каневі, на Чернечій горі, з давніх давен завжди ховали гетьманів, де б вони не загинули. Тут же був похований і Тарас Шевченко, який ще за життя мріяв побудувати будиночок та милуватися Дніпром. Це місце стало з тих пір одним з головних духовних центрів України та перейменоване в Національний Шевченківський заповідник -Тарасова гора.
Слідуючою зупинкою нашого маршруту буде Букринський плацдарм- трагічне місце битви за Дніпро під час Другої світової війни у 1943 році.
За словами учасників боїв на плацдармі, перед якими стояло завдання раптово захопити плацдарм на Канівських кручах, закріпитися на ньому, а потім перейти у наступ - таких кровопролитних боїв не було з початку війни. Букринський плацдарм коштував занадто дорого. Наскільки дорого - ще й досі не встановлено.
Далі по маршруту місто Ржищів- самопроголошена столиця трипільської культури.
Найстаріші поселення в цьому районі вчені відносять ще до епохи Трипілля, тому ці місця багаті археологічним матеріалом. Найпомітніший слід залишили трипільці (4-3 тисячоліття до нашої ери), черняхівська культура (початок нашої ери) і слов`яни княжих часів. У Ржищеві щорічно проводять етнофестиваль «Трипільське коло», а центр прикрашає невеликий Трипільський парк, де центральне місце займає своєрідна скульптура ритуального трипільського посуду біноклевидної форми. Ну і звісно ж тут є археологічний музей.
19:30 Виїзд до Києва.
20:30 Орієнтовний час прибуття до станції метро «Палац Україна».
Колись давно я почала знайомитись з Києвом з вами і полюбила його усією душею. І ось мої батьки у зрілому віці мають переїхати до Києва і щоб зацікавити і закохати їх у це рідне вже для мене місто, я довірила вам. І не прогадала. Батьки у захваті і від ваших екскурсій Києвом і за межами міста (Канівський круїз). Дякую вам і до нових зустрічей
Киевский Код сработал с турфирмой Богемия Сервис - просто идеально. Организация на высоте. Единственным нюансом в этом маршруте была чересчур политически настроенный гид. Это временами очень поднапрягло. По таким чудесным местам уместнее минимизировать разговоры о страшных временах и событиях, которые всем известны. Люди едут одухотворится и получить положительные эмоции, на мой взгляд, гиду стоит больше обращать внимание на более положительные факты в истории нашей страны.
Киевский Код в сотрудничестве с турфирмой Богемия Сервис снова смог удивить! Потрясающий маршрут, разработанный уникальным Валерием Лысенко в очередной раз подтвердил , сколь великолепна и уникальна по своим природным, географическим и культурным ресурсам наша страна! Огромные пространства, утопающие в зелени садов и лугов, безмежные речные просторы, плодороднейшие земли! И все это великолепие - через призму веков, культурного наследия, политических событий, очень логично и структурированно преподнесенных Валерием Лысенко, который, кажется знает на этом огромной территории каждый кустик и каждый камешек, каждый дом и каждую лесную опушку! Не уставали поражаться его энергии, памяти и, прямо, пионерскому задору. Своей любовью он может заразить даже деревяшку! В общем, всем советую, и, возможно, проедусь по некоторым точкам самостоятельно, так как очень уж красивые мы проезжали места!