Наталья Ходос
Наталья Ходос
Наталья Ходос

Мене звати Наталія Ходос

Життя- цікава річ. Отримавши дві вищі оствіти: технічну – НТУУ КПІ, і економічну- Київський державний університет підготовки кадрів, я працюючи в банківській сфері,бухгалтерії апеляційного суду, я весь час захоплювалася мандрівками, а у вільний час писала вірші..

Життя- цікава річ, тому закінчивши курси, я дозволила собі піти з  «правильної» роботи і зайнятися справою , яка мене надихає на нові звершення.

Колись Конфуцій сказав: « Виберу собі роботу до душі і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті».. Мені здається в мене це виходить.

Життя- цікава річ..

Щодо особистих «здобутків»

  • на даний момент провожу авторські, збірні та оглядові  екскурсії в «Захоплюючому Києві», тури вихідного дня в «Країні ЮА»
  • Успішно пройшла курси з «Ораторського мистецтва», інтенсив з « Акторської майстерності» у  театральній Студії  «СПЛЕШ»
  • Була не тільки учасником, а й адміністратором групи під час семінару LevelUp, організованого управлінням туризму КМДА «Кращі практики надання екскурсійних послуг для гостей пісенного  конкурсу « Євробачення» 2017 та інформування про особливості екскурсійної діяльності під час проведення масових розважальних подій міжнародного рівня в місті Києві»