Многодневные поездки

Екскурсійний тур «Доторкнутись небокраю»

Контактный телефон 

0639238223, 0986093352

Место встречи:

м. Палац Україна(подробиці перед поїздкою)


Край вільних людей та неземної краси, край, де могутній Дніпро доносить свої води до Чорного моря, край- кавуновий рай, це все- Херсонщина!

Спільний тур «Богемії сервіс», центру туризму «ХерсON». та екскурсійного агентства Київський КОД

Дата туру: 3 21 по 24 серпня.

Маршрут: Київ-Херсон-Асканія Нова- Н.Каховка- Олешківські піски- Дніпровські плавні- Гола Пристань- Київ.

Програма туру:

21 серпня.

06:00 відправлення туристичним автобусом від станції м. «Іподром» по маршруту Київ- Херсон (535 км).

13:30 прибуття в Херсон. Поселення в готель «Рейкартц Оптіма» https://reikartz.com/uk/ .Відпочинок.

15:00 Від туристичного агентства «ХерсON», авторська екскурсія «Херсон де Масон».

Це захоплююча екскурсія по місту, повному загадок та легенд. Все, що пов’язано зі становленням столиці Таврії, так чи інакше пов’язано з історією масонства. Разом із досвідченим гідом Ви не тільки поринете в атмосферу епохи розквіту масонського Ордену, але й опинитеся на таємній зустрічі в умовному місці, навчитеся бачити секретні знаки, оточуючі Вас щодня і побуваєте на званому обіді масонів. Екскурсія закінчується в ресторані «Ностальжі», де на Вас чекає французька висока кухня, комплімент від шеф-кухаря та вино. https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Wplg2TJblbs&feature=emb_logo.

22 серпня.

07:30-8:00 сніданок у готелі.

08:00-10:00 трансфер автобусом до Асканії Нова.

10:00- 14:00 екскурсія до всесвітньо відомого біосферного заповідника «Асканія Нова», який є одним з семи чудес України. Більше 30% території є «абсолютно заповідними», тобто незайманими землями. У 1985 році заповідник «Асканія-Нова» рішенням Бюро ЮНЕСКО внесений до списку еталонних територій планети і є біосферним резерватом. https://www.youtube.com/watch?v=_8vsVBdtVIE

14:00- 14:45 обідня перерва.

15:00- 16:30 трансфер автобусом в Нову Каховку.

17:00- 18:00 екскурсія «Виноробне господарство Князя Трубецького» дарує нам більше ніж гарне вино: культуру виноробства і виноградарства, екскурс в історію вина, дегустацію різних сортів, мистецтво правильної і приємної насолоди цим магічним напоєм, знайомство з технологією виробництва, яке зберіглося з давніх давен.

18:30- 20:00 вечеря в шато Трубецького. https://vina-trubetskogo.com.ua/vinnyj-turizm/restoran/

20:00- 21:30 трансфер автобусом в Херсон.

23 серпня.

05:30- 07:00 екскурсія «Дніпровські плавні». Зустріти схід сонця, зробити водну подорож по плавнях Дніпра, подарувати собі заряд бадьорості на весь день, а враження залишити на все життя. Саме це ми пропонуємо в нашій ранковій екскурсії- яскраві емоції в поєднанні з фізичним навантаженням та чудовий настрій на цілий день.

07:30-08:00 сніданок у готелі.

08:00-09:00 трансфер автобусом до Національного парку «Олешківські піски».

09:30-11:30 екскурсія «Олешківські піски». Ця екскурсія для тих, хто любить все яскраве і незвичайне. Найбільша пустеля Європи відкриється перед вами у всій своїй величі. Прогулянка по кучурганам, найбільший у світі штучний ліс, захоплюючі інстаграмні краєвиди та історія виникнення цієї пустелі.

12:00-13:00 трансфер автобусом на фермерське господарство баштанних культур.

13:00-14:30 Екскурсія «Кавуновий рай- кавуновий край». Під час цієї екскурсії Ви почуєте не тільки історію походження кавуна і його мандрівку до Херсону але й зможете побачити як вирощують, вибирають та збирають цю ягоду. Звісно без дегустації не обійтись і цього разу це буде Unlimited дегустація! Крім цього, Ви зможете вибрати для себе кавун, який на Вас дивиться з поля і придбати за цінами виробника. Буде дуже смачно!

15:30-17:00 обідня перерва в ресторані «Пан Атаман». Мабуть це найкращий ресторан традиційної української кухні. «Пан Атаман» будує свою справу на цінностях великої південної традиції. Де дивовижна природа, захоплива історія, та неймовірні люди поєдналися і створили самобутній та неповторний південний характер. Смачно їмо борщ з пампушками або хлібом власного виробництва, різнокольоровими варениками, овочевим салатом, дегустацією наливок, та компотом. Кожен гість отримає невеличкий подарунок від шеф-кухаря.

17:00- 18:00 трансфер автобусом до Станіславських гір. Апофеозом цього дня і нашого туру- екскурсія «Доторкнутись небокраю». Там, де води Дніпра і Чорного моря зливаються воєдино, там, де край нашої землі зливається з небом, Ви почуєте історію херсонської землі, спостерігаючи з висоти Станіславських гір, Ви пройдете міні-тренінг «Позбався від своїх страхів», навчитесь по справжньому мріяти і… зможете доторкнутися до свого небокраю !

24 серпня.

07:30-8:30 сніданок у готелі.

09:00- 11:00 екскурсія «Неочікуваний Херсон». Хто не був в Херсоні, той не був в Україні Те, що не розкажуть путівники і не напишуть на популярних сайтах - тільки перевірені факти. Факти, про які не знають, які не пам’ятають, про які не говорять, які не помічають. Ви дізнаєтеся дивовижну історію Херсона, без якої не було б історії всього півдня незалежної України.

12:30 відправлення туристичним автобусом до Києва.

 

ВАРТІСТЬ

 

Стандарт пакет- 5199 гривень

Включає: трансфер Київ- Херсон- Київ, готель з сніданком/апартаменти, страховка, екскурсії та вхідні квитки «Олешківські піски», «Кавуновий рай- кавуновий край», «Доторкнутись небокраю», «Неочікуваний Херсон».

Не включає: Театралізована екскурсія «Херсон де масон», з вечерею в ресторані «Ностальжі»- 600 грн, «Асканія Нова»- 550 грн, «Виноробне господарство Князя Трубецького»- 450 грн, «Дніпровські плавні»- 150 грн.

 

Преміум пакет- 5977 гривень

Включає: трансфер Київ- Херсон- Київ, готель з сніданком/апартаменти, страховка, екскурсії та вхідні квитки «Асканія Нова», «Виноробне господарство Князя Трубецького», «Олешківські піски», «Кавуновий рай- кавуновий край», «Доторкнутись небокраю», «Неочікуваний Херсон».

Не включає: Театралізована екскурсія «Херсон де масон», з вечерею в ресторані «Ностальжі»- 600 грн, «Дніпровські плавні»- 150 грн.

 

Додатково оплачується (для всіх туристичних пакетів):

Обід в Асканія Нова – 150 грн.

 

Вечеря в шато Трубецького, меню за посиланням https://vina-trubetskogo.com.ua/menu/restaurant-menu.pdf

 

Обід в ресторані «Пан Атаман», меню за посиланням https://stravopys.com/pan-ataman

 

 

 

Транспортний засіб проходить обов`язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами).

В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки.

Обов`язковим є наявність і використання масок.

Змінюй настрій- подорожуй!