Детские экскурсии

Родинний майстер-клас "Новорічна іграшка"

Проводит:

 Ткаченко Тетяна та Ніна Кандиба

Продолжительность

1,5 часа

Контактный телефон 

0974463158

Место встречи:

Контрактова пл.,7, захід через арку з вулиці Фролівської


Новорічний вечір для дитей та батьків з казками та історіями, іграми та мастер-класом по сухому валянню.
 
Вітаємо дорослих та малечу, батьків родини, всіх, хто вірить та очікує на передноворічні дива. А також всіх, кого зацікавила наша гостина! 
 
Кожного грудня ми дістаємо з шафи новорічні іграшки, які чекають свого часу з'явитися на світло цілих 12 місяців. Кожна з них – маленький спогад. Деякі  пам'ятаємо з дитинства – ми прикрашали ними ялинку разом з батьками. А деякі купляли тоді, коли стали влаштовувати ялинки для себе самі. 
 
А цього року ми пропонуємо вам повісити на ялинку іграшку, яка стане для вас особливим спогадом, бо ви зробите її власноруч!
 
На вас чекають:
 
  • Загадкові відвідини по-справжньо казкового будиночку з каміном;
  • Знайомство з чарівницею та давньою казкою;
  • Розповідь-гра цікавинок від них;
  • Навчимось створювати новорічну іграшку власноруч з допомогою техніки сухого валяння. Іграшку не випадкову, а чарівну, що буде упродовж наступного року вашим символом – оберігом, адже наступний рік – рік Свині! 
  • А також обов’язково – різні плюшки та солодощі.

Чарівний будиночок готовий прийняти як дітей, так і дорослих, адже казка потрібна всім!
 
 
ВАЖЛИВО!
 
Вартість участі
  • при оплаті попередньо 300 гривень (реквизити повідомимо після реєстрації);
  • при оплаті на місці – 350 гривень (або 330 гривень, якщо у вас є картка КОД).
 
Вартість участі дитина+дорослий – 580 гривень, дитина + 2 дорослих – 800 гривень.

Вік учасників – від 5 до 95 років :)

 ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Ткаченко Тетяна та Ніна Кандиба

Лариса

Проводил Ткаченко Тетяна та Ніна Кандиба

Были на мастер-классе 23.12.18 с внучками 9-ти и 4-х лет. Младшую взяли с собой, т.к. она всегда пытается успеть за старшей. У меня настрой: следить за младшей и помочь ей справиться с работой. Но я никак не ожидала, что мы сможем прикоснуться к сказке. Все участники увлеченно трудились над созданием небольшой игрушки на елочку, дружно стучали спецальными иголочками по заготовкам и на глазах рождалось чудо. Каждый создавал что-то свое, неповторимое. За два с половиной часа родилось на свет небольшое количество оригинальных, обаятельных, теплых символов приходящего года. Никто не устал, даже младшая смогла создать свою свинку. Теперь у нас дома есть свои Наф-Наф, Нуф-Нуф и Ниф-Ниф. На мой вопрос после мастер-класса `Понравился ли им наш поход?` внучки дружно, не сговариваясь ответили `Да!!!` Не в этом ли и состоит счастье? Хочу выразить благодарность Татьяне Ткаченко и Нине Кандыбе, которые поделились своим мастерством с нами, а также Елене Безрук за организацию. Хочу призвать всех оторваться от ежедневных забот и посещать мероприятия от Киевского кода. Наполняйте себя. Знания за плечами не носить. Открывайте для себя новые горизоты и вы всегда будете интересны другим.