Таємниці зниклої фортеці

Проводит:

 Алла Бондаренко

Продолжительность

2,5-3 часа

Место встречи:

м.Золоті ворота, пам-к Ярославу Мудрому


Ця загадкова Старокиївська фортеця стояла в самому серці міста. Та про це не пишуть в туристичних довідниках і путівниках. І тільки на нашій авторської екскурсії вигадливими лабіринтами вуличок, двориків і провулків колишньої Рейтарській, Стрілецькій і Волоській слободи ви дізнаєтеся про Київ в далекому і таємничому 17 столітті.
 
Тоді кияни вперше побачили московитів, московських гарнізонних вояків, що по-хазяйськи розмістилися в Верхньому місті. І вперше зіткнулися два Києва: верхній - московський гарнізонний, і нижній - український, міщанський. Саме тут, раптово з"явившись - зникло, менше ніж за сто років, таке незвичне для киян  бурхливе, гомінке життя , залишивши по собі тільки пам’ять та деякі звички московських прибульців.
 
 
Здійснюючи променад відомими вулицями, ми подумки опинимося всередині міцних укріплень, де браво несуть службу рейтари і солдати стрілецького полку, і зануримося в атмосферу слобідського життя верхнього Києва 17 століття, з його кружечними дворами і м'ясними лавками, неприборканими гулянками офіцерів гарнізону та київсьих воєвод під потужний переспів дзвонів Софіївського та Михайлівського монастирів.    А побачимо: мурали і графіті, скульптури і заховані від людського ока  зелені дворики з ошатними сквериками, колишне Софійське подвір"я і кріпосні стіни Святої Софії з несподіваного ракурсу; і, звичайно ж, розкішні фасади прибуткових будинків - всім цим сьогодні багата колишня Рейтарська та Стрілецька слобода. І ми не втратимо шанс помилуватися тим, що зберегла нам пізніша історія і подарувала сучасність.  
 
 
Записуйтеся і очікуте нових вражень, несподіваних сюрпризів і задоволення від спілкування в дружній компанії на екскурсії «Таємниці зниклої фортеці»!ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Алла Бондаренко

Алла

Проводил Алла Бондаренко

Прекрасная экскурсия с увлеченным в свое дело и грамотным экскурсоводом! Алле удалось раскрыть давно забытую тему из истории жизни нашего города,оставившую нам в наследие только название улиц. Интересная тема и история, умело подобранный маршрут,романтическая аура прошлого, которой наслаждалась вместе с нами и экскурсовод, оставили очень приятное впечатление. Время пролетело незаметно. Алле желаю таких же успехов и в дальнейшем. Огромное спасибо за экскурсию!


Наталья

Проводил Алла Бондаренко

26.08.2019 16.00 Дякую за екскурсію! Дуже пізнавально-цікаво!


Наташа

Проводил Алла Бондаренко

Огромная благодарность Алле за экскурсию! Очень познавательно и интересно! Алла превосходно преподнесла малоосвещенные исторические факты,многие из которых добыты ею в личных исследованиях на основании документов,писем,дневников...Рекомендую эту экскурсию и этого очень приятно человека. Алла,ещё раз благодарю за проведенное с вами время!До скорой встречи на ваших экскурсиях


Ольга

Проводил Алла Бондаренко

Потрясающая экскурсия! Пожалуй самая интересная из тех на которых была! Было очень атмосферно, познавательно. Заметно что Алла вкладывает душу в свой рассказ, и подготовку материала и локаций. Очень рекомендую!


Ольга Бычкова

Проводил Алла Бондаренко

Очень понравилась и экскурсия и экскурсовод! Так преподнести непростую и малоисследованую тему может только мастер! Алла- мастер свого дела, а потому так умело и органично вплетала в исторической часть повествования и архитектуру, и современные рассказки, показывала чудные зеленые дворики и закоулки, которые я сама бы никогда не нашла. Особенная благодарность Алле за очень атомсферное место для отдыха! А идея самой экскурсии стала для меня открытием. В общем, понравилось ВСЕ, и всем советую! И особая благадарность за украинский язык, его на экскурсиях КОДа услышишь не часто.