Двориками навколо Майдану

Проводит:

 Оксана Пурик

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

на розі Михайлівської площі та вулиці Михайлівської (біля вказівника)


Заблукати в двох хвилинах від Майдану – запросто! Зайти у підворіття і не зрозуміти де знаходишся – будь ласка!
 
А все тому, що задвірки самих центральних вуличок дуже відрізняються від того, що ми звикли бачити кожного дня.
 
Тут будиночки середини ХІХ століття – деякі вже ледь стоять, але ще тримаються. Тут старовинні флігелі, що зараз знаходяться у приватній власності.
 
А ще – затишна кав‘ярня, яка розмістилася не то на першому, не то на четвертому поверсі. І маленький театр, що знаходиться у квартирі старого будинку. І галереї – по маршруту їх цілих три!
 
Ходити ми будемо двориками, де геть не чути галасу столиці. Якщо пощастить – послухаємо оповідки місцевих мешканців та попадемо в таємне, приховане від очей більшості місце!
 
Маршрут прогулянки буде проходити двориками вулиць Михайлівської, Костьольної, Трьохсвятительської.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Оксана Пурик

Наталка

Проводил Оксана Пурик

Класна екскурсія! Несподіваний погляд на центр міста. Дякую Оксані Пурик за цікаві розповіді - такого в путівниках не прочитаєш.


Олена

Проводил Оксана Пурик

Дуже гарна пізнавальна екскурсія таємничими лабіринтами двориків центральної частини міста. Симпатична приємна екскурсовод Оксана зачарувала розповіддю про історію будинків, архітектуру тощо


Светлана Викторовна

Проводил Оксана Пурик

Отличная экскурсия! Скорее, для киевлян, чем приезжих. Не перегружена цифрами и датами, просто веселое и полезное времяпрепровождение, после которого хочется `взять..и почитать!` что-то уже специализированное по архитектуре и истории. Оксана - прекрасный рассказчик, влюбленный в Киев. Всем рекомендую эту экскурсию. Нас было 6 человек, всем понравилось.


Юля

Проводил Оксана Пурик

Дякую! Дуже цікаво, пізнавально та душевно. Мизадоволені)


Катерина

Проводил Оксана Пурик

Очень понравилась экскурсия. Благодаря Оксане Пурик теперь знаем, что центр не всегда шумный, а бывает и уютный и очень уединенные места.Спасибо:)