Екскурсія "Графіті Софії Київської"

Проводит:

 Вячеслав Корниенко

Продолжительность

1,5 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

біля кас Софіі


Чи знаєте ви, що на стінах нашої прекрасної Софії Київської крізь століття збереглися не тільки фрески та мозаїки, створені майстрами своєї справи, а і не менш важливі пам'ятки історії, залишені простими смертними. Славетні графіті Київської Софії: "Тут були Оля та Іван" часів Київської Русі" – найінтимніші та найсокровенніші записи, що дійшли до нас. Адже вони від людей, про людей і для Бога.

В цих написах зашифровано або відкрито написано простими людьми найлюдяніше на світі: емоції, переживання, страждання, благословення та прокльони - ціле життя поколінь, викарбуване на стінах, розказане не "на показ", як фреска чи то мозаїка.

Сьогодні ми маємо можливість бачити ці настінні монологи чи навіть діалоги. Нам пощастило мати знайомство із нашим сучасником-науковцем, що розшифрував близько 7 тисяч таких написів.

Ми запрошуємо вас на потаємну авторську екскурсію по буденності Київської Русі. Це ексклюзивна екскурсія від доктора історичних наук, заступника генерального директора з наукової роботи Національного заповідника “Софія Київська”, автора одинадцяти наукових монографій та майже двохсот статей – В’ячеслава Корнієнко. 

Під час екскурсії ви зможете потрапити у такі місця старовинного собору, які зазвичай закриті для відвідувачів: в Південну Вежу та в Мазепинську капеллу.

 

Участь в екскурсії за умови передоплати. Реквізити будуть повідомлені після реєстрації.

Вартість для дітей до 12 років за КОД ціною.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Вячеслав Корниенко

Александра

Проводил Вячеслав Корниенко

Хорошая экскурсия, рекомендую!


Лада

Проводил Вячеслав Корниенко

Щира подяка за екскурсію 29.02.20.В`ячеславу Корнієнку! Дуже сподобалась простота та лаконічність викладу матеріалу,нічого лишнього, і в той же час було дуже цікаво і інформативно!В кінці екскурсії В`ячеслав терпляче відповів на всі запитання, незважаючи на час. За що йому окрема дяка!


Юрій

Проводил Вячеслав Корниенко

Дякую за екскурсію `Графіті Софії Київської` КОДу і особисто В`ячеславу Корнієнку. Розповідь була дуже цінною тим, що проводив її не просто екскурсовод, а науковець! І ще і закоханий у свою справу! Той рідкісний випадок, коли на всі твої питання, щодо предмету екскурсії можна отримати відповіді від першоджерела. Окрема подяка за проведення екскурсії українською мовою.


Мария

Проводил Вячеслав Корниенко

Спасибо огромное! Экскурсия была очень интересна, познавательная и абсолютно оригинальная!


Андрей

Проводил Вячеслав Корниенко

Интересная экскурсия, не отягощенная множеством забывающихся деталей. Позволяет по-иному взглянуть на историю и жизнь людей в древности. Сами граффити не всегда и не всем хорошо видны, поэтому приходится полагаться на рассказ экскурсовода.