Вулицями скоморохів, святих та шпигунів

Проводит:

 Павло Ковальов

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Кинотеатр Киевская Русь


Екскурсія вулицями скоморохів, святих, геніїв та грішників: таємниці Солдатської Слобідки.
 
Вулиці Дмитрівська, Тургенєвська, Павлівська, Гоголівська – колишня міська периферія, яка ховає дуже багато цікавинок. Колись цей район називався Солдатською Слобідкою. Ми пройдемось ним та почуємо багато дивного та невідомого, бо, зазвичай, ці вулиці залишаються для нас terra incognita.
 
Під час прогулянки ми пройдемо потаємними щілинами та шпаринами тутешніх кварталів, побачимо дивовожний будинок-«трансформер» та будинок з ібісами, вивороти старовинних дворів, старосвітські особняки, та звичайно, одну з наймістичніших київських осель, пов'язану з… теорією спротиву матеріалів. 
 
Католики та греко-католики, лютерани та практично невідомі нам маріавіти – усі ці конфесії мають або мали свої культові споруди в тутешніх кварталах. Про це ми також почуємо, та відкриємо для себе багато нового на релігійній мапі Києва.
 
Ми дізнаємось:
– як пов’язані в цьому районі Бульйон та ковбаса,
– де мешкають скоморохи сучасні та де ховається їхній давній тезка,
– чому під час Другої Світової німці точково бомбили один невеличкий будинок в цьому районі,
– де шукати три поверхи жінок... 
 
Тобілевич, Орловський, Тимошенко, Висоцький, Гринько, Стебницький – про цих та інших людей йтиме розповідь протягом прогулянки.
А ще ми оцінимо взірці архітектури різних епох, включно з сучасною – деякі будівлі мають дуже незвичний вигляд.
 
Запрошуємо до дивного світу Солдатської Слобідки – району, де багато хто бував, та який мало хто знає.
 
 
Маршрут: Січових Стрільців – Полтавська – Дмитрівська – Бульварно-Кудрявська – Тургенівська – Павлівська – Гоголівська – Гончара
 
Екскурсію веде Павло Ковальов – гід, історик, журналіст та києвознавець.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Павло Ковальов

Наталья

Проводил Павло Ковальов

Прекрасная экскурсия, это уже моя третья с Павлом. Рекомендую, очень интересно, узнала много нового!


Женя

Проводил Павло Ковальов

Досить змістовно, але назва не зовсім відповідає самій екскурсії. Особисто для мене було багато моментів з біографій маловідомих людей, сподобались цікаві будівлі


Тетяна

Проводил Павло Ковальов

Це моя друга з Павлом Ковальовим. В другий раз дуже сподобалося. Дуже змістовна і цікава новою іноформацією екскурсія! 3 години пролетають швидко))


Богдана

Проводил Павло Ковальов

Відвідала екскурсію `Вулицями скоморохів, святих та шпигунів`, яку проводив Павло. Цікаві історії привідкрили завісу жителів району, в якому тепер живу. Будівлі та місця відкрилися у новому світлі. Дуже рекомендую. Окрема подяка за клієнтоорієнтованість, яка проявилася у турботі про відвідувачів та організованості у складних умовах.


irina marchenko

Проводил Павло Ковальов

Огромное спасибо Павлу Ковалёву за интересную холодную экскурсию! ) Несмотря на ветреную погоду – было очень увлекательно! Наша небольшая группа узнала много интересных фактов о домах и улицах Киева и его обитателях: о жизни актрисы Софии Тобилевич, о картине «Жертва фанатизма» и сюжетах из жизни дореволюционного украинского села художника Николая Пимоненко, о скандале с картиной и этикеткой водки «Спотыкач», где жил в 1943 г. Никита Хрущёв и американские шпионские страсти, чем знаменит доходный дом Карла Бульона и его фабрика, и многое-многое другое. Совет: если погода холодная и ветреная – возьмите с собой термос с горячим чаем/кофе и не отказывайте себе в удовольствии походить по улицам Киева!)