Екскурсія "Пасторалі старого Кудрявця"

Проводит:

 Алла Бондаренко

Продолжительность

2-2,5 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

ул.Січових стрільців,1/5, вхід в будинок художників


Князівські палаци, монастирі і храми часів Київської Русі і середньовіччя що прикрашали старий Кудрявець,  збереглися лише в легендах і літописах. Та подекуди і залишки їхніх фундаментів ще можна знайти. На тих  місцях виникли нові храми, що гостинно відкриють для нас двері у прохолодну погоду.   Тут зникають цілі вулиці, а провулки йдуть в нікуди.  Ми бачитемо, як це відбувається…  Мальовнича місцевість стародавнього Кудрявця налаштовує на діалог з природою. Такий діалог вели художники, що жили і творили тут свої шедеври. А ми подумки підключимося до діалогу збережених  з початку минулого століття унікальних будівель, які знають все про своїх видатних мешканців.
 
 -  Він здавав жандармам своїх  товаришів щомісяця, а в передсмертній записці написав, що йому байдуже, скільки ще котлет він з'їсть у своєму житті. Який будинок пов'язаний з одним з найгучніших вбивств 20-го століття і до чого тут В.  Висоцький?
- Український Пікассо із дому з «зіркою» був ще й музикантом. І ми відшукаємо його інструмент серед трикутників і квадратів і знайдемо золоте зерно серед катетів і гіпотенуз.
-  Монументальна» жінка з ректорської майстерні, і чудовий «Ранок», котрий змінив дві долі.  Хто вона?
 
 
Ми знайдемо точку, з якої писала київський пейзаж знаменита Тетяна Яблонська і порівняємо, як він змінився за 40 років.
Ми дізнаємося секрети будинку-обманки і драматичну історію кохання його мешканця.
Ми прогуляємося по саду безіменних скульптур і розпізнаємо їх за назвами, відшукаємо і розгадаємо герб Художньої Академії. А якщо пощастить – потрапимо всередину. 
Ви почуєте захоплюючі історії про художників і їх полотна,  про любов і зраду, визнання і забуття.
А ще найбільш активних і дотепних обіцяємо призи!
Мальовничі урочища, таємничи сходи, заховані у хащах, панорамні майданчики і нависаюча Волова гора;  осиротіла  вулиця, що  серпантином  в’ється на Поділ, пейзажі  живі і на полотнах і такі знайомі мелодії. До чого вони?
 
Приходьте  і дізнаєтесь!ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Алла Бондаренко

Анастасия

Проводил Алла Бондаренко

Были на экскурсии в воскресенье. Экскурсия просто супер! Удивило малое количество людей. Я тоже не представляла себе, чем можно увлечь на таком, казалось бы коротком маршруте. Но поверьте – рассказ Аллы захватил – и не отпускал до конца и мы все увлеченные не заметили, что заявленные 1,5 часа уже давно позади. Столько впечатлений от услышанного, и увиденное приятно поразило. И очень понравилось, что Алла постоянно нас вовлекала в активный процесс – мы искали, угадывали, додумывали и – получали награды, что конечно же приятно. Спасибо КОДу за прекрасно проведенное время, а к Алле обязательно придем еще.


Светлана

Проводил Алла Бондаренко

Спасибо. Экскурсия очень понравилась. Рекомендую посетить. Рассказ Аллы о выдающихся художниках и событиях, которые связаны с этим маленьким уголком Киева, заставил забыть о туманной сырой погоде. Получилось тепло, душевно, познавательно. Оказывается, мы просто в неведении проходим мимо таких интересных мест и видов нашего города. Изюминкой стало посещение Художественной Академии.


Ірина

Проводил Алла Бондаренко

Щира подяка Аллі Бондаренко! Скільки ж таємниць, загадок, містичних історій зберігає в собі кожен куточок нашого дивного Міста. Алла провела стільки пошуків, стільки роботи в архівах, та розповіла нам такі подробиці, які не можна знайти так просто в інтеренті. Дякуємо! Із задоволенням поведу своїх друзів та знайомих на таку екскурсію! Не довга, змучитись не встигаєш, але враженнь!!! До нових зустрічей!


Аліса

Проводил Алла Бондаренко

Алла, я Вам щиро дякую за прекрасний вечір. З Вами на екскурсію ходила вперше. Я в захваті! От що я найбільше ціную, так це вміння екскурсовода запалити інтерес. Щоб повернувся додому і почав шукати інформацію про всі ті місця, будинки і людей, з якими познайомився під час прогулянки. Пані Алла вміє викликати інтерес. Маршрут екскурсії незвичайний. Це поряд з центром, але я ніколи раніше там не ходила. Таке враження, що потрапляєш у паралельний Київ! Настільки цікаві об`єкти ми побачили: нетипова храмова архітектура, неймовірні ковані огорожі і перила, загублені скульптури, а оті коти на паркані? Будинок, який росте вниз. Провулок, який нікуди не веде. Човен з засновниками Києва, на якому можна посидіти. Найстаріший міст Києва. І найцікавіше: історії тих людей, що жили, любили і творили в нашому місті. Справжні. Невигадані. Але варті окремого кіносценарію. Чудова екскурсія! Прийду до пані Алли ще не раз.