Лекція з фін. грамотності або як легко економити

Проводит:

 Надія Войницька

Продолжительность

2 часа

Контактный телефон 

063 302 36 40

Начало в

19:00

Место встречи:

Музей Кавалеридзе, Андреевский спуск, 21


Запрошуємо вас на лекцію з фінансової грамотності. Новий формат у Київському КОД. Наш лектор – Надія Войницька, бухгалтер з досвідом роботи більше 10 років. Надія добре знається на своїй справі і вміє розраховувати бюджети великих компаній, приватних підприємців та малого бізнесу, та найголовніше – вона знає, як розраховувати власний бюджет. І готова поділитися із нами таїнствами фінансового світу.
 
«Поборемо кризу разом!» - закликає Надія наших гостей. Адже як часто в повсякденні ми зустрічаємося із фінансовою кризою у власному гаманцю?  
 
Далі – авторський текст Надії, щоб ви зрозуміли, чого саме очікувати від лекції:)
 
Кри́за (грец. κρίσις — рішення; поворотний пункт) — розклад, занепад, загострення (політичних, економічних, соціальних) протиріч, а також переломний момент хвороби, коли стан хворого поліпшується чи погіршується. Страшно? Мені теж:)
 
Це не тренінг! Не фінансова піраміда! Та панацею я вам не обіцяю! А от прості способи щоб легко жити та не боргувати (якщо то не купівля машини або житла) я вам розповім. Деякі то перевірені на собі, деякі на інших. (всі піддослідні вижили та живуть вдячні).
 
Ми не настільки багаті щоб купляти дешеві речі! На жаль, ця приказка в наш час не працює. То ж буде ще й додаткова інформація про фінансову грамотність. Навчу читати договори, розуміти що від вас хочуть з усіх сторін та про інше підводне каміння матеріального сьогодення!
 
До зустрічі!
 
Лекція проходить українською мовою.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Надія Войницька