Свята Софія - ангели земні та небесні

Проводит:

 Алла Бондаренко

Продолжительность

2 години

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Софійська площа, біля дзвіниці


Запрошуємо на захоплюючу  інтерактивну екскурсію "Свята Софія - ангели земні та небесні".
 
Пізнавати святу Софію  можна нескінченно. Вона і досі остаточно не відкрила нам всі свої секретні коди, сакральний зміст написів, символіку фрескового і мозаїчного живопису,  числові архітектурні  параметри, що так перегукуються з символікою Небесного Єрусалима! Спробуємо розібратись. І не без допомоги небесного покровителя Києва,  що  одночасно є і ангелом-охоронцем Софії Київської. Його численні зображення ми можемо знайти як на подвір’ї, так і в середині Собору. 
 
Де саме шукати очільника небесного війська, про які його подвиги розповідають нам стіни Софії – будемо також дізнаватися разом. Ви - шукаєте, гід – розповідає і разом знаходимо істину.   
 
Та не тільки про небесне, а і про цілком реальне  життя відомих людей, що в різні часи  були тісно пов’язані із святою Софією ви дізнаєтесь на екскурсії. Вони носили ім’я Михаїл і архангел та захисник Києва навічно охороняє душі цих видатних особистостей. Хто вони, що зробили для Софії Київської – ви також дізнаєтесь на нашій прогулянці. Приходьте і наповнюйтесь божественною і космічною енергетикою найпрекраснішої пам’ятки  Києва!
 
Вхідні квитки у Собор сплачуються додатково. Повний – 125 грн, пільговий – 55 грн.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Алла Бондаренко

Ольга

Проводил Алла Бондаренко

Спасибо Алле за погружение в мир Софии Киевской. Это было захватывающе и расходиться не хотелось. И мы придем сюда еще не раз, и готовы слушать Аллу снова – ее другие рассказы и экскскурсии, которые она здесь проводит. И всем рекомендуем! Ольга.


Nina NinaNina

Проводил Алла Бондаренко

незвичайна і захоплююча розповідь-квест, коли вся группа у такому знайомому всім киянам місці починає розшукувати зображення покровителя міста, згадувати і довідуватись нові факти. Коли стояли на хорах собору, здавалось, що сама Оранта прислуховується до екскурсовода - настільки цікавою була ця міні-вистава Алли Бондаренко. Безліч запитань завжди свідчить про зацікавленість екскурсантів, і цей раз екскурсовода просто засипали запитаннями, слухали всі емоційну розповідь чудового гіда


Alexandr

Проводил Алла Бондаренко

Нам понравилось. Из пожеланий: было бы хорошо еще услышать от экскурсовода пожелания самого Михаила. Мы остались довольны.


Светлана

Проводил Алла Бондаренко

Экскурсия интересная хорошая подача. Всем рекомендую.время проведено в пользой.


Степанова Наталия

Проводил Алла Бондаренко

Спасибо большое за экскурсию. Было интересно и познавательно. Было видно, что Алла очень любит и изучает нашу прекрасную Софию