Походження слов`ян: яскраві розповіді тріснутих горщиків

Проводит:

 Євген Синиця

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Не выходя из дома


Походження слов'ян: чому доводиться "допитувати" горщики?
 
 
Вже понад пів століття словосполучення "походження слов'ян" асоціюється не стільки з розповідями про колишні звитяги славетних пращурів, скільки з доволі нудними писаннями про типи керамічних посудин, конструкції давніх жител та устрій пічок в цих житлах. Менш з тим, "оповідки" горщиків часто-густо виявляються куди яскравішими, аніж скупі рядочки писемних джерел.
 
 
Та чи доречно розповідати історію за черепками?
 
Чи й справді горщики "розповідають" про походження слов'ян більше, ніж давні манускрипти?
 
Чи дійсно горщики менш упереджені "оповідачі", аніж давні автори?
 
Зрештою, чи можливо було б вивчення походження та ранньої історії слов'ян, аби не було однієї з двох згаданих оповідок,  від горщиків та від письменників давнини?
 
Спробуємо з'ясувати це разом з Євгеном Синицею.
 
 

ВАЖЛИВО!
 

На цей захід оплата вноситься онлайн. 

 

ОБОВ'ЯЗКОВО вказувайте пошту, посилання на віртуальну екскурсію надійде на неї. Ми надішлемо посилання за годину до початку заходу. 

 

 

Якщо ви не отримали посилання напишіть нам на kievcode@ukr.net і ми продублюємо листа!ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Євген Синиця

Это было чедеснаятлекция о происхождении словян. Евгений говорил ёмко и доступным обычным языком, оперирую при этом фактами. Мир археологии и его интересное представление широкой публике -открыл у меня интерес к истории и правде. Спасибо Евгению, что просветляет наши умы :) ещё бы пошла на его лекции ! Евгений кстати даёт ответы на вопросы,которые косвенно относятся к теме, но по истории, было приятно.


Несколько раз была на лекциях Евгения Синицы. Для меня это была возможность живьём увидеть настоящего археолога!)) А лекции Евгения - это открытие и погружение в загадочный мир археологии! А рассказ Евгения всегда захватывающий! Жду лекцию с нетерпением!