Чернігів з Ервіном Міденом

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

м.Чернігівська(деталі за день до поїздки)


Тур проводиться в партнерстві з компанією "Богемія сервіс"
 
09:00
 
Відправлення з Києва туристичним автобусом від станції метро «Чернігівська»
 
"Родзинкою" нашого туру стане супровід зірковим гідом Ервіном Міденом, байдужих не буде - гарантуємо!
Перша локація
На екскурсійному маршруті - маленьке  містечко Козелець. Почнемо екскурсію з собору Різдва Богородиці - однієї з найвідоміших споруд Чернігівського краю. Собор звела на знак вдячності за життєві успіхи своїх синів, та була в ньому похована графиня Наталія Розумиха. Один з братів - Олексій Розумовський, став чоловіком російської імператриці Єлизавети. Другий син - Кирило Розумовський, став останнім Гетьманом України. У створенні іконостасу церкви за легендою, брав участь сам Растреллі. Послухаємо про життя  Кирила Тарловського (1709-1784), що в історії відомий як «дикий піп».  Він прожив насичене, повне пригод і різких поворотів життя. Його біографія гідна пера романіста, настільки яскравою і цікавою особистістю він був.  Також познайомимося та сфотографуємося із символом містечка - сіреньким козликом (smiley)
 
13:00
 
Прибуття в м. Чернігів. Вільний час на відпочинок та обід.
 
14:00
 
Початок оглядової екскурсії по Чернігову. 
 
Перша літописна згадка про Чернігів датується 907 роком, коли князь Олег здійснив похід на столицю Візантійської імперії Константинополь, у якому взяли участь й сіверяни.
Після успішного завершення походу Олег уклав з імператором договір, у якому серед міст Русі на почесному другому місці після Києва згадано Чернігів. Археологічні дослідження засвідчують, що в Чернігові існувало розвинене ремісниче виробництво.
У місті масово будували та виготовляли вироби з металу, дерева, шкіри і кераміки, одяг і взуття. Чернігів був одним з найбільших центрів ювелірного мистецтва Русі.
Про значну концентрацію матеріальних цінностей у князівському Чернігові свідчить той факт, що тут знайдено півтора десятки давньоруських скарбів…
І якщо говорити про скарби - то не всі вони  знайдені...
За легендою найбагатіший скарб сховав у своєму підвалі в Чернігові сам Мазепа... Цей скарб шукають і досі...
 
Чим ще цікавий  Чернігів  Ви почуєте від нашого гіда, який об'єднує в собі науковця і талановитого актора...
 
18:00
 
Виїзд до Києва.
 
20:30
 
Орієнтовний час прибуття в Київ.
 
У вартість входить:
 
 Обслуговування комфортабельним автобусом за маршрутом;
 Супровід професійним гідом;
 Екскурсійне обслуговування;
 Медичне страхування;
 
 
У вартість пакету не входить (відвідування за бажанням):
 
Вхідні квитки до музеїв,соборів, виставок;
Обід;
Міський транспорт.
OLga

Погода 8-го мая выдалась премерзкая.Вот, наверное, для экскурсии по городу на открытом воздухе гаже не придумаешь! Ветер свирепствовал, дождь лил не переставая, температура падала с каждым часом пребывания в пути.....И все это не имело никакого значения для 30 человек, которые с увлечением слушали одного, пытаясь подобраться к нему поближе, чтобы зонтики и шум ветра не мешали слушать его необыкновенный рассказ о земле, на которой он вырос, кто хозяйничал на ней, какое политическое значение Черниговщина имела для Руси, Малороссии, Литвы, Польши и Беларуси....Он проводил параллели и ассоциации с современностью там, где, как ранее казалось, схожести быть не может! В общем, НИ ОДИН участник экскурсии не сбежал греться м отсиживаться в кафе, настолько сильна энергетика Эрвина, настолько велико его перевоплощение! Дай Бог ему здоровья и жаль только, что так мало экскурсий он ведет! От себя и своих подруг желаем ему здоровья, вдохновения, сил и творческих подвигов!