Найближчі заходи

Унікальна Тернопільщина: Замки, печери, краєвиди, водоспад.

Тривалість

2 дні/1 ніч

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

ЖД вокзал, м. Тернопіль


Запрошуємо вас у 2-денний тур маловідомою Тернопільщиною! Акцент цього туру зроблений на унікальні підземелля. Ми дізнаємось секрети оборонного замку у Тернополі, розвідаємо довжелезні лабіринти печери Млинки, відвідаємо унікальну печеру-музей трипільської культури та давньослов`янський печерний храм у селищі Монастирок. Окрім цього, у нашій програмі також 16-ти метровий водоспад Джуринський,  легендарна панорама міста Заліщики у підкові каньону Дністра, до сих пір жилий замок у смт. Микулинці та багато іншого.
 
А чи знаєте Ви, що Тернопіль – найзеленіше місто Західної України, і саме тут вперше в Україні з’явилось Співоче поле, а перший підручник мовою Есперандо в Україні надруковано також в Тернополі?  Про це, та багато інших подробиць історії ми дізнаємось протягом прогулянки містом, що розташувалось на березі величезного рукотворного озера навколо середньовічного замку.  
 
Мандрівка "Підземелля та печери Тернопільщини" - це пакетний дводенний екскурсійний тур, у котрий включені всі переїзди, проживання, харчування, екскурсії, вхідні квитки. За вами залишаються лише особисті витрати та вартість поїзду до/з Тернополя.
 
Дати туру: 14.08-15.08
 
 
Рекомендований варіант проїзду до Тернополя і назад
 
Зверніть увагу, проїзд до Тернополя і назад не включено у вартість туру. Ви можете обрати будь-який варіант проїзду, головне бути вчасно на початок туру.
 
Київ - Тернопіль
 
Інтерсіті+ 715 Київ - Пшемишль
 
Виїзд в 14.08 о 06:50. Прибуття в Тернопіль о 12:12.
 
Ви можете обрати будь-який інший варіант, головне бути вчасно до початку туру - до 12:30.
 
Тернопіль - Київ
 
Оскільки програма завершується пізно, просимо вас придбати квитки на потяг, що відправляється після 20:00
 

Можливі варианті:

 

Тернопіль-Київ  022Л отправление 20:20(15.08)
 
Тернопіль-Київ 144Л отправление 22:17(15.08)
 
Тернопіль-Київ 358Л отправление 23:40(15.08)
 
 
Вартість 2-денного туру становить 2800/2600( з карткою КОД)* гривень і включає:
 
• Транспортне обслуговування за маршрутом;
• Екскурсiйний супровiд;
• Вхідні квитки за програмою;
• Технічне оснащення в печері Млинки;
• 1 ніч в готелі – проживання в 2-х, 3-х містних номерах;
• все хачування по маршруту: 1 сніданок, 1 обід, 1 ланч, 1 пізній обід, 1 вечеря;
• Органiзацiйнi послуги; 
• Страховка на період подорожі.
 
Додатково сплачується: 
 
• Переїзд Київ-Тернопіль-Київ;
• Власні витрати.
 
* вартість для дітей до 13 років включно- 2500 гривень
 
Програма туру
 
Початок:  о 12:30 в цетральному холі будівлі вокзалу біля виходу у місто. Початок туру підлаштовано під потяг 715 Інтерсіті+.
 
1 день, субота 
 
Маршрут: Тернопіль – печера Млинки
 
Обід : гарнір + м`ясо + овоч.салат + десерт (штрудель або шарлотка) + чай
 
З чого починається кожна гарна подорож? Звичайно ж, зі смачного обіду! Після хвилюючого переїзду до місця старту нашої мандрівки ми пропонуємо підкріпитися смачним обідом. Аби наповнити себе силою та енергією перед подорожжю на дно Сарматського моря, де утворилася печера, відома сьогодні як печера Млинки
 
Ми зможемо пройти її довжелезними лабіринтами, що вразять вас своєю красою, витонченістю і загадковістю, адже всі стіни більшості галерей покриті гіпсовими кристалами різних розмірів та кольорів – білий, жовтий, чорний, червоний. Довжелезні тунелі, глибокі урвища, вузькі переходи та вертикальні лази залишаться у вашій пам’яті, як гарна пригода.   
 
Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.
 
2 день, неділя  
 
Маршрут: Хрещатик – Нирків – Вертеба – Монастирок-Монастирок -Тернопіль (оглядова екскурсія)
 
Сніданок  
 
Після запашного сніданку пропонуємо Вам відправитись в урочище Червоне, де розміщується найвищий на Подiллi водоспад Джуринський, висотою 16 метрiв. Спадаючи широкими каскадами, він змушує кожного зупинитись і помилуватись його красою, що спливає у вічному дзерекалі часу. А обабіч цього потужного велетня на пагорбi притаїлися  башти фортецi ХVIІ – ХVIІІ ст.
 
Прямуємо до одного з семи чудес України Дністровський каньйон з висоти гори Хрещатик, що відкриває неймовірний вид на місто у підкові р. Дністер. Цей куточок світу має навіть свій мікроклімат – так званий «ефект субтропіків»: у час помірно спекотного літа тут майже не буває дощів, а весна приходить на місяць раніше, ніж на території решти Покуття та Поділля. 
 
Ланч: чай+десерт (млинці чи оладки)
 
Насолодившись безмежними краєвидами Поділля, ми відвідаємо єдиний в світі підземний музей трипільської культури, створений в самому помешканні трипільців. Там, окрім підземних лабіринтів, вас чекає розповідь про унікальність цього періоду, знайомство з матеріалами археологічних розкопок, діорамою з трипільським посудом і кам`яними скульптурами, що зображують сцени життя трипільців у печері. 
 
Наступна наша зупинка - український Стоунхендж. Це печерний храм ІХ-ХІІ ст., розташований серед незбагненної природи та оповитий загадковими історіями життя святих, що молилися тут.
 
А потім ми відправимось у до сих пір жилий замок, який до кінця XVII століття був одним з найголовніших форпостів на південно-східних рубежах Речі Посполитої. За переказами, місцеві мешканці смт. Микулинці для захисту містечка від татар збудували дев`ятикілометровий підземний хід, який вів аж до Теребовлі, входи до підземель якого можна побачити і досі.
 
Пізній обід
 
Завершальним пунктом наших лабіринтів буде Тернопіль - cередньовічне городище Тарнополь, слов’янське поселення Топільче, а сьогодні ошатне європейське містечко із самобутньою історією і особливим шармом, лабіринт якого є справжнім задзеркаллям життя, що допоможе нам уявити  місто ХVI століття, побут та традиції його далекого минулого. 
 
На цьому наш тур завершено. Ми повертаємось до залізничного вокзалу Тернополя та не прощаємось із файним містом та його околицями. Адже, повірте, цій мальовничій землі є чим вас здивувати!
 
Технічна інформація:
 
Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей. Для участі в екскурсії попередня підготовка (досвід) не обов’язкові. Екскурсія печерою Млинки триватиме до трьох годин.
 
Увага! Послідовність екскурсій може змінюватися. Але ми обіцяємо виконати всю програму!
 
Щоб прийняти участь у мандрівці, необхідно зареєструватися за кнопкою нижче та внести передоплату 2000 грн. Решту суми ви оплачуєте на старті туру.
Татьяна

Ездили 7-8 марта. Путешествие от КОДа - это больше, чем можно ожидать. Всё на высшем уровне! С нами была Марьяна - великолепный гид, жемчужина Тернопольщины. Пещера Млынки - это подземная сказка, скальный монастырь - тайны языческих верований, Залещики - невероятная история города, которую слушаешь, затаив дыхание, виды на Залещики с горы не передает ни одно фото, это надо увидеть своими глазами. В отзыве перечислила не все места, которые посетила, на самом деле видели намного больше и сложилось впечатление, что в эти дни в сутках было по 48 часов ))) Настоятельно рекомендую каждому отправиться с КОДом в это чудесное путешествие!


Оксана

Організація подорожі на вищому рівні. Чудові гіди, цікаві локації. Порадував точно розрахований час, все відбувалося без зайвого поспіху чи затримок. Смачна їжа, пристойний готель. Тільки позитивні враження. Дякую.


Владимир Лысяк

Море эмоций, море впечатлений и море адреналина! Это то путешествие, которое тебя меняет, после которого меняется все! Не смотря на физическую усталость, сбитые колени, крепатуру во всем теле и грязь по всей одежде - хочется сказать, огромное спасибо нашему гиду! А если серьезно, то... поход по пещере Млынки это захватывающее приключение. А какие потрясающие виды природы откроются вам во время странствий (Залещики, Монастырок), настоящая изюминка – подземный музей трипольской культуры и конечно же «файне місто Тернопіль» во всем своем многообразии и красоте. Спасибо Киевскому КОДу за этот великолепный тур.