Найближчі заходи

Природний парк Беремицьке

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

м. Черниговская(детали перед поездкой)

15.05/08:30
650 грн
ЗАПИСАТИСЯ
Дати: 15.05.2021 08:30

 Тур проводиться в партнерстві з компанією "Богемія сервіс"
 
 
Парк Природи Беремицьке - тут є все для крутого дозвілля і в той же час повного поєднання з природою!
 
Під час захоплюючих розповідей екскурсовода не забувайте тримати свої фотокамери в "бойовому положенні", щоб при зустрічі з мешканцями тваринного світу парку,
 
встигнути сфотографувати цей момент.
 
Погодьтеся не кожного дня випаде нагода на таку зустріч. ... Поїхали та гарно проведемо час !
 
 
 
Програма туру.
 
Відправлення з Києва туристичним автобусом від станції метро Чернігівська.
 
Прибуття в парк дикої природи Беремицьке.
 
12:00 Вихід на екскурсію «Слідами диких тварин». Нас чекає тематична екскурсія та годування диких тварин парку з годівниць. У годівниць є шанс зустріти польських коників і туроподобних. Велика ймовірність застати муфлонів і ланей, а якщо група буде особливо везуча - оленя і сарн.
 
Хто де живе? Чим харчується? Який спосіб життя веде? Як людина може допомогти диким звірам і що повинна робити при зустрічі з ними? Відповіді на ці та інші цікаві питання з великим задоволенням Вам надасть досвідчений гід під час цієї екскурсії.
 
Прогулянка по екостежкою займе 1,5 години (приблизно 3 км).
 
 
 
13:30 Музей диких котів. Живий Музей «Котячих». – це унікальний музей, де ви зможете дізнатись про історію роду котячих від найдавніших часів до сьогодення, їх різноманіття в Україні та світі, роль в житті людини і багато іншого.
 
Ми зможемо більше дізнатися про звички котів в дикій природі, а також побачити жителів тутешніх лісів - рисей і диких котів, які поки проживають в вольєрах. Рись - найбільший представник котячих в Європі, в тому числі в Україні. Зараз вона занесена в Червону книгу як рідкісний вид. Дикий кіт отримав статус "уразливий".
 
Тут Ви не побачите картонних стендів, опудал тварин та інших звичних атрибутів музею. Музеєфікація буде здійснена завдяки сучасним технологіям, -аудіо та –відеоапаратурі. А також Ви зануритеся в природу парку за допомогою віртуальної реальності, де зможете «пролетіти» (за допомогою спеціальних окулярів) над парком.
 
 
 
14:00 Екскурсія до Mini Zoo. Це зоопарк, в якому проживають тварини невеликих розмірів. На вас очікуватимуть мініпіги (невеликі свині завбільшки з кота), декстери (карликові корови), фалабели (маленькі коні, в рази менші за поні) та багато інших цікавих тварин.
 
 
 
15:00 Час для смачного обіду (не входить до вартості). Вільний час для катання на конях
 
 
 
16:30 Збір групи. В гарному настрої вирушаємо додому
 
.
 
Орієнтовний час прибуття до Києва- 18:00.
 
 
 
Дорослий - 650 грн, дитина – 600 грнЕкскурсія українською мовою

Вартість:  650

Місце зустрічі:  м. Чернігіська(деталі перед поїздкою)

Залишилося місць: 10 з 30