Некрополь Байкового. Байки зі склепу

Проводит:

 Артем Мосийчук

Продолжительность

2,5 години

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Біля входу у кафе LKAFA, вул Велика Васильківська 118, м. Палац Україна.


Запрошуємо на єдину у своєму роді містичну та історичну екскурсію Байковим цвинтарем.


Київ, як і належить світовому місту, має свій некрополь – місце спочинку найвидатніших постатей країни.
Склепи та пам`ятники Байкового такі ж унікальні, як і їхні власники при житті. Це їхня остання візитівка. До того ж багато із них впевнено вважаються витворами архітектурного мистецтва.


Сама Байкова гора – місце унікальне. Тут плин часу зовсім інший, а земні турботи змінюються роздумами про вічне.

 

У ході екскурсії одного із найбільш таємничих місць Києва, ми відвідаємо місця спочинку видатних людей 3-х історичних епох – царської імперії, комуністичної доби та незалежної України, таких як:

Вікентій Беретті, Микола Міхновський, Михайло Грушевський, Леся Українка, Євген Патон, Сидір Ковпак, Марія Заньковецька, Микола Лисенко, Леонід Биков,  Максим Рильський,Валерій Лобановський, В`ячеслав Чорновіл, Богдан Ступка та ін.
 

У маршрут екскурсії включено найцікавіші склепи пантеону та крематорій, а також багато іншого у ході мандрівки Байковим цвинтарем - місцем пам`яті древнього Києва...

Також ви можете приєднатись до нас вже біля входу на саме кладовище, якщо вам так зручніше.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Артем Мосийчук

Татьяна

Проводил Артем Мосийчук

Спасибо за экскурсию. Очень хотелось бы больше узнать о захоронениях старой части кладбища.


Олена

Проводил Артем Мосийчук

Дякую!!! Артем прекрасний екскурсовод! Дякую за можливість прослухати цікаві історії рідною мовою! На наступну україномовну екскурсію приведу ще більше людей!


Елена

Проводил Артем Мосийчук

Спасибо Коду за экскурсию,прекрасная идея,но...На сайте написано 2,5 часа,на самом деле -3,5.Экскурсия окончилась в темноте,в 20.30,освещение на кладбище чисто символическое,ничего в конце уже не было видно.Артему нужно учиться у Павла и Алексея,как планировать правильно экскурсию,как сделать её захватыващей особенно в таком месте как кладбище.Опечалило неухоженное состояние старой части,`неубрано, нечищено,запущено`.


Марина

Проводил Артем Мосийчук

Екскурсія цікава і ненавязлива, можна спокійно прогулятись по Байковому, подумати, а заодне дізнатись багато нового про історію і культуру міста. Раджу.


Анна

Проводил Артем Мосийчук

Спасибо Артему за замечательную, увлекательную экскурсию!Много интересной информации, но в то же время без `перегруза`. Всем рекомендую!