Янголи і де їх шукати

Проводит:

 Софія Грабовецька

Место встречи:

Андріївський Узвіз, 34; біля Купідончика


     Чи відчували ви, прогулюючись Верхнім містом, що вас ніби хтось оберігає, що за вами пильно стежать і ось щось легенько торкнуло щоки? Це не інакше, як крила київських янголів огорнули вас, аби злі сили не мали жодного шансу до вас дістатися. Так-так, цього разу ми поговоримо про тих, хто існує на противагу нечисті, – про небесних охоронців! На нас чекає світла, приваблива у будь-який час доби прогулянка, що сприяє появі романтичного настрою. Історії про вулиці міста і їх достойних мешканців переплетуться з легендами про чудеса, а буденне почне виглядати особливим. Приєднуйтеся до пошуків янголят, котрі заховалися поміж київських будинків, вулиць і двориків!

Що побачимо:

  • Купідона, котрий приносить кохання
  • Галерею 36, або міні-Дім з химерами
  • Андріївську церкву, куди раз у рік з небес спускаються янголи з возом вовни
  • Пам’ятник носу, який загубив М. Гоголь
  • Михайлівський собор, де янголи й демони змагаються за вплив
  • Фонтан сліз, що прикрашений жінками з крилами
  • Найменш відому церкву в місті, звідки щоночі лунають янгольські співи
  • Янгольський мурал, в якому показана історія творчого шляху Митця
  • Охоронців пейзажної алеї, які грають небесну симфонію
  • Інтер’єр київської квартири ХІХ ст., де так і хочеться залишитися жити та багато-багато іншогоОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Софія Грабовецька

Елена

Проводил Софія Грабовецька

Хорошо провели время.Было интересно.Но для работающего украинца дороговато.Вот такие наши реалии.


Лилейна

Проводил Софія Грабовецька

Отличная экскурсия. Нам очень понравилось. Мой муж, коренной киевлянин, говорил что даже и не знал о существовании этих мест. А уж послушать легенды От начитанной Софии было просто удовольствие. Правда три часа было многовато, но, надеюсь,запомнилось все и надолго. Будем приходить еще.


Людмила

Проводил Софія Грабовецька

Спасибо за интересный рассказ и новый взгляд на знакомые и не очень места в центре Киева. Лейтмотивом была мысль о том, что ангелы как силы добра - повсюду, охраняют и помогают делать добро. Радостно, что молодые люди, объединившиеся в КОД, увлечены своим делом и могут поделиться своим позитивным отношением с другими. Желаю новых интересных решений, а всем,кто хочет чудесно провести время, - посетить эту экскурсию.


Надія

Проводил Софія Грабовецька

Екскурсія приємна, Софія має чудову дикцію, умудрялась перекрикувати шум транспорту, коли екскурсійні точки проходили біля дороги, розказує цікаво) Три години прогулянки зовсім не втомили, навіть навпаки. Дякую за хороший вечір!


Агнесса

Проводил Софія Грабовецька

Очень понравилось, много нового интересного и совершенно не утомительно! Спасибо, София!!! Из пожеланий: можно еще добавить информации о прошлых владельцах и их дальнейшей судьбе.