Етно-прогулянка з фотографом "До і після"

Проводит:

 Пани Елена

Продолжительность

4 часа

Контактный телефон 

097 446 3158

Место встречи:

вул. Мазепи, 13


Українське вбрання…
 
Напрочуд гарне, зручне, давнє і, водночас, дуже актуальне. Його елементи  присутні у повсякденному вжитку, офіційному дрес-коді та високій моді.
 
Наприклад,  чокер, цей сучасний модний аксесуар, не такий вже й сучасний.
 
Запровадила його у міський костюм мати однієї відомої поетеси ще у 19ст!
 
А один відомий український поет був першим українським еклектиком у одязі! 
 
І це все так цікаво і захоплююче, адже вишита сорочка та плахта – це не просто одяг, це…
 
Втім, ви самі відповісте мені на питаннє, ЩО Ж ТАКЕ – український костюм.
 
 
Але ж не можливо говорити про вбрання – і не приміряти його! 
 
Тож  наприкінці прогулянки ми завітаємо до старого будинку, де у вас буде змога завітати перевдягнутись  у етно-вбрання! 
 
І це ще не все!
 
Протягом екскурсії та перевдягання нас буде супроводжувати незрівняний фотограф Наталя Калараш. Тож ви отримаєте чудові фото!
 
 
ВАЖЛИВО

Вартість 1150 грн. / 1100 грн по карте КОД.
 
 
Участь можлива лише за 100% передоплати.
 
 
Кількість місць обмежена.
 
Менше ніж за два дні до заходу оплата не повертається і не переноситься за виключенням випадків якщо відміна проходить за вини організаторів.
Світлана

Проводил Елена Безрук

Дуже вдячна Елене Безрук за етно-прогулянку та талановитому фотографу Наталі Каларач ,які створили атмосферу магії перевтілення в костюми наших пра-прабабусь. Та ще й отримала цікаву інформацію про історію народного костюма,орнаментів на сорочках та прикраси,дукати,моністи,головні убори. Просто краса! А на згадку про це таінство,залишаться чудові фото,які теж вже історія!


Светлана Морган

Проводил Елена Безрук

Добрый день Елена, Спасибо огромное за вашу машину времени, за возможность побывать в другой эпохе. Одевая этот костюм, ты сразу преображаешься и все, что вокруг, вдруг отступает и ты остаешься наедине со временем. Мне показалось что я побывала где-то в 1800 каком то году. А фото прекрасное тому подтверждение. Спасибо творческому видению фотографа! Ее умению заставить `модель` вести себя естественно. Мне лично это сложно давалось, но ей это удалось. Творческих вам успехов! Конечно все фото использовать можно. Благодарю за все.


Вікторія

Проводил Елена Безрук

Рекомендую відвідати дуже оригінальну екскурсію-фотосесію, впродовж якої ви не тільки почуєте цікаві історії про народне вбрання та його значення в міській культурі, а й відчуєте на собі магію перевдягання в справжні старовинні народні строї, кожна деталь яких вартує окремої розповіді. Особлива подяка чудовій фотографині Наталії, яка вміє `розкрити` людину за невеликий час та робить неймовірно глибокі фото. Все це супроводжується колоритними розповідями пані Олени в чарівній атмосфері старого Подолу. Час летить непомітно, і з вами лишаються не тільки приємні спогади, а й чудові світлини, які хочеться розглядати довгими затишними вечорами в родинному колі. Дякую за чудовий день і прекрасну ідею пані Олені!


Анна

Проводил Елена Безрук

Дуже вдячна за теплу домашню атмосферу, і водночас за професіоналізм всіх, хто створював цю прогулянку в часі і фіксував на камеру! В процесі з`явилось відчуття єдиної родини, і думаю, має сенс приходити саме родиною, щоб відчути цей зв`язок поколінь. Дякую!


Олена

Проводил Елена Безрук

Самый лучший повод для встреч с подружками и не только... Сначала немного познавательного контента о киевлянах и особенностях национального украинского костюма, а потом - аутентичные сорочки, бусики, платочки...немного колдовства молодых и интересных этнографов, вхождение в новый образ и прекрасное фото! Благодаря пани Елене и ее чудесной команде, день выдался волшебным.