Легенди Києва на даху Лаври

Проводит:

 Павел Шинкаренко

Продолжительность

2 години

Контактный телефон 

063 923 8223; 098 609 3352

Место встречи:

вул. Лаврська 9 перед центральним входом у Лавру (Троїцька надбрамна церква)


Запрошуємо вас слухати захоплюючі легенди нашого вічного міста у виконанні Павла Шинкаренка із келихом прохолдного лимонаду. 

Наша зустріч буде проходити у приміщенні художньої майстерні всередині буде тепло і затишно біля вікна буде вид на Києво-Печерську Лавру, Дніпро та Лівий берег.
 
Лекції пройде на даху, але за потреби ми зможемо сховатись в приміщенні.
 
Також на даху можна буде зробити фото.

Вас чекають дві години справжньої казки. Ви зможете зануритись у сиву давнину віків, почути найцікавіші та най захоплюючі історії про святе і водночас містичне місто.

Ви почуєте про дивовижне заснування Печерської лаври, таємниці її святинь та життя святих старців, про таємницю Іллі Муромця що і донині лежить у монастирських печерах,  де в Києві жив Змій Горинич і як його вдалося здолати, легенди про заснування Києва, як і чому тут опинився Андрій Первозванний і що приховав Нестор літописець коли розповідав про цю подію. І ще багато-багато захоплюючих легенд.

 

Мова проведення українська. Проект організован у співпраці із Майстернею Змін.

Екскурсія передбачає передоплату в розмірі 200 гривень/особа. При відмові менше як за 4 дні передоплата не повертаеться або ви можете знайти заміну на своє місце.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Павел Шинкаренко

Ирина

Проводил Павел Шинкаренко

Огромное спасибо Павлу за прекрасно проведенное время, интересную информацию и, как всегда, артистичную подачу материала. Не замечаешь как пролетает время, хочется слушать и слушать.. Спасибо.