Личности
Роман Савчук, этнолог
Роман Савчук, этнолог


І знов лекція неперевершеного пана Романа розкрила багато цікавих та магічних моментів, які впродовж століть супроводжують українців та не дають їм загубитись у бурливому життєвому вирії! Виявляється , що звичаї,які супроводжують наш народ тисячоліттями і на які ми навіть не звертаємо уваги уповсякденному житті , сильно перегукуються з тими, що описані у індійських Ведах! Захоплююче!! Чекаю на нові лекції! Дякую Київському КОДу та п. Р. Савчуку за прекрасний вечір!


Пан Роман Савчук став для мене мабуть найцікавішим лектором Київського КОДу, який вразив глибинним знанням матеріалу, чудовою розповіддю та широкою палітрою знань! Звичайно, Київький КОД запрошує тільки гарних лекторів, але щоб так невимушено, без поспіху, але так вміло і професійно торкнутися струн душі, це може тільки МАЙСТЕР! Щиро вдячна і з нетерпінням чекаю нових зустрічей!!!


Це мій Київ сьогодні і сьогодні з Киевский КОД дуже цікава зустріч з Романом Савчуком, українським етнологом і філологом, людиною з настільки багатогранною обізнаністю давніх звичаїв і містичних традицій, що ніхто й не чекав такої захоплюючої розповіді!!!


Інтуітивно відчувала, що лекцію варто відвідати. І хоча обставини розхитували ситуацію в різні боки - містика перемогла ) Пан Роман - надзвичайно ерудована особа, не тільки в українській тематиці, а й багатьохінших традиціях сходу. Інформація подається у легкій невимушеній атмосфері з достатньої кількістью гумору, щоб впродовж двох годин навіть і не звернути уваги на час! Дякуємо!


Позвольте поделиться впечатлением и эмоциями.Вчера в Киевском КОДе проходила лекция Романа Савчука ` Мистика украинской хаты`. Сказать ,что аудитория была настолько поглащена,увлечена,восхищена ,удивлена интересной подачей материала и глубиной знаний лектора,ничего не сказать! Два часа лекции полетели,как 5 минут . У всех оставалось желание продолжить! Надеюсь за этой лекцией последуют следующие.Отдельно хочется отметить чистоту и красоту украинского языка пана Романа.Благодарю организаторов и лектора ! Жду анонсов)


Ось і минув іще один чудовий вечір з Київським КОДом.. Хочеться написати багато приємних слів пану Богдану. Людина, яка знає і любить свою справу! Цінності, які передавалися із покоління в покоління, віра, культура, звичаї та обряди.. прекрасною українською мовою.. час промайнув непомітно... а хотілося слухати іще і іще...


Сегодня была невероятно интересная лекция!!! Пана Романа можно слушать и слушать. Спасибо Вам огромное!!! Благодарю Киевский КОД и лично Пани Елену за отлично проведённый вечер!!! P. S. : В моем личном списке добавился ещё один лектор, к которому приду, даже не зная темы лекции)