Унікальна екскурсія за лаштунки Київської Опери!

Проводить:

 Лариса Тарасенко

Тривалість

1,5 часа

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

перед пам`ятником Лисенко біля Опери, вул Володимирська, 50, м. Золоті ворота

Дати: 08.05.2021 17:00, 15.05.2021 17:00, 30.05.2021 17:00

Ми зануримося в театральну атмосферу й пройдемо весь шлях: «від вішалки» до закулісся. Вам відкриються секрети й таємниці головного оперного театру України. Ви зможете помилуватися прекрасними інтер'єрами, кришталевими люстрами, венеціанськими дзеркалами, але головне – з бічних куліс глянути на сцену, на якій ідуть останні приготування до спектаклю, і уявити себе артистами!
 
 Як же все відбувається?
 
Група збирається перед пам'ятником Лисенку біля театру. Нас зустрічає екскурсовод і знайомить із зовнішньою величчю Опери, розповідає про те, що було на цьому місці раніше, про те, як змінювалося те, що бачить сучасний глядач.
 
Далі заходимо в театр, у зимовий час залишаємо речі у гардеробі (який теж має свою історію), заходимо в глядачеву  залу, де дізнаємося про важливі історичні і політичні події. Спостерігаємо за підготовкою сцени до спектаклю (фотографувати дозволяється, але без спалаху), знайомимося з оркестровою ямою, у якої теж своя історія. Переходимо за лаштунки. У червоному куточку вас чекає короткий «інструктаж» про перебування на робочій території театру. Будьте обережні, не загубіться в театральних лабіринтах! 
 
Виходимо до великої сцени, яка вже «ошатна й велична», оформлена декораціями. Останні приготування пов’язані з налаштуванням світла, будьте готові то до таємничої темряви, то до сліпучого сяйва софітів. На центр сцени виходити заборонено, але з-за куліси кинемо оком у ще сплячий зал для глядачів. Вас уразять надміром механічної й освітлювальної апаратури колосники, ви дізнаєтеся, для чого знадобилася надбудова, навіщо потрібен ухил сцени, чому в опері досі користуються рампою і послугами суфлера та ще про багато тонкощів… 
 
Після цього дізнаєтеся, для чого використовується ар’єр-сцена, що раніше було там, де зараз колишній «внутрішній дворик» і як це пов’язано з опаленням театру. Познайомитеся з дрібним реквізитом: нам покажуть різноманітну й вигадливу бутафорію, що надає спектаклям жвавість, правдоподібність або, навпаки, фантасмагоричність, розкриють секрети створення й використання маленьких чудес театрального реквізиту. Нарешті – через «побутове» закулісся відправитеся до балетних класів, де ви довідаєтеся, як відбувається повсякденна й постановочна робота, а якщо пощастить, то й побачите репетиційний процес! 
 
Ми залишаємо закулісся, де вже снують загримовані артисти (у гримувальну службу ми й заглянемо наостанок, тут, до речі, фотографувати заборонено), і направляємося на бельетаж, можливо, встигнемо зазирнути у  царську ложу (час за лаштунками летить швидко!). Театр уже заповнюється глядачами...
 
Ви зможете помилуватися прекрасними інтер'єрами, кришталевими люстрами, венеціанськими дзеркалами, при бажанні прогулятися по галереї, що є архітектурною родзинкою нашого театру. І, звичайно ж, зробити фото на згадку про насичену і динамічну екскурсію.

 

Ви можете зареєструватись на одну із запланованих дат(є нижче) або ж замовити окремо для вашої группи.

У випадку якщо ви хочете відвідати виставу після завершення екскурсії, радимо звернутись до кас театру, тому, що вхідний квиток не входить до вартості екскурсії.

Для дітей до 12 років передбачена ціна 200 грн/участник(за кількості не більше 3 дітей на 1 дорослого)

Вартість участі дітей в складі шкільної групи обговорюєтся в індивідуальному порядку.Проводить:  Лариса Тарасенко

Екскурсія українською мовою

Вартість:  300

Тривалість  1,5 часа

Місце зустрічі:  перед пам`ятником Лисенко біля Опери, вул Володимирська, 50, м. Золоті ворота

Залишилося місць: 8 з 20

Записалися: Ирина портал Релакс (1), Yuriy Tkach (2), Ірина Дарміць (2), Наталья Маленко (1), Елена Зирнзак (2), Ольга Рейф (2), Анна Кан (2)


Проводить:  Лариса Тарасенко

Екскурсія українською мовою

Вартість:  300

Тривалість  1,5 часа

Місце зустрічі:  перед пам`ятником Лисенко біля Опери, вул Володимирська, 50, м. Золоті ворота

Залишилося місць: 20 з 20


Проводить:  Лариса Тарасенко

Екскурсія українською мовою

Вартість:  300

Тривалість  1,5 часа

Місце зустрічі:  перед пам`ятником Лисенко біля Опери, вул Володимирська, 50, м. Золоті ворота

Залишилося місць: 20 з 20


ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Лариса Тарасенко

Юлия

Проводив Лариса Тарасенко

Чудесная экскурсия! Очень люблю этот театр и часто хожу на спектакли. Лариса - очень хороший экскурсовод, действительно вблюблённая в его жизнь.Заражает своей энергией и духом! Рекомендую посетить! А ещё большой удачей было встретиться со звездами опера и балета, мы оказались счастливчиками!


Юлия

Проводив Лариса Тарасенко

Потрясающая экскурсия!!! Рекомендую всем побывать!


Anna

Проводив Лариса Тарасенко

Це було просто феєрично! Дууже цікаво спостерігати за життям театру зсередини. Лариса - настільки віддана цій тематиці, настільки багато знає про події пов`язані з театром, і дуже емоційно про це розповідає. Дякую вам Ларисо. Тільки після цієї екскурсії зрозуміла, яка велика і найголовніше невидима робота проводиться для того, щоб глядачі прийшли в Оперу і отримали насолоду від спектакля.


Йолтуховская Катерина

Проводив Лариса Тарасенко

ЧУДОВА екскурсія! ЧУДОВА пані Лариса! Цікаво, невимушено, з любов`ю у кожному слові до Театру, до своєї справи. Рекомендую відвідати!


Александра

Проводив Лариса Тарасенко

Было очень интересно увидеть все с другой стороны!