"Таємниці Волині. Тараканівський форт + Тунель кохання."

Проводить:

 Артем Мосийчук

Контактний телефон 

+380639238223

Місце зустрічі:

ст. м. Житомирська, автоцентр


Друзі, Київський КОД запрошує Вас у захоплюючу подорож по стародавній Волині. Будемо шукати пригоди у Дубенському замку, розгадаємо таємницю Тараканівського форту і отримаємо задоволення від романтичної атмосфери природного дива України - Тунелю кохання.

Детальніше про місця зупинки туру:

Дубенський замок - зразок фортифікаційної архітектури XV-XVIII століть, в різний час він належав відомим шляхетним династіям України - князі Острозькі, Заславські, Любомирські, Барятинські, Сангушки. Кожен з них привніс твердині певний архітектурний вплив. Бурхлива історія замку відображена Миколою Гоголем - скарби, напади татар і козаків, підземні ходи, озброєння замку, легендарна особа власника Дубно -  київського воєводи князя Острозького і його дочки Катерини знайшли відображення  у всесвітньо відомій повісті "Тарас Бульба". Атмосферу навколо замку переповнює справжній дух історії - спогади про героїчні бої, світські інтриги і романтичні пригоди нікого з відвідувачів не залишать байдужим!


Тараканівський форт - справжній ексклюзив Волині, бетонно-земляне укріплення, виконане з застосуванням цегли і чавунних деталей, непомітно розмістилося в лісі в мальовничій місцевості на пагорбі над річкою Іква. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Це один із найбільших та найменш досліджених фортифікаційних комплексів України! Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. Колись цей похмурий велетень був монументальним військовим комплексом, що мав сім рівнів, з власною хлібопекарнею, церквою, моргом, пральнями та складом боєприпасів. Потрапити в нього можна було тільки через глибокі рови, які мали купу пасток. Тараканівський форт залишається містичним місцем. Секрети цього форту нам допоможе розкрити місцевий дослідник.

Тунель кохання
- розташований у мальовничому містечку Клевань, де буквально кожен камінь дихає історією. Тунель являє собою унікальний феномен, що поєднує чудову роботу матінки природи з діяльністю людини. Пам`ятка розташована у лісовому масиві, утворений заростями дерев і кущів які сплелися між собою й утворили дивовижний щільний тунель, розташований на ділянці діючої залізничної колії. Існує цікава прикмета: зустрівши в тунелі молодят, необхідно обов`язково з ними сфотографуватися, і тоді, вже в цьому році і ви станете під весільний вінець.
Додатково - наш гід розповість вам про історію Волинських земель й історичні перепетії, що пов’язані з ними від давнини і до сьогодення.

Приблизний розклад*:

07:00 Зустріч і виїзд  біля ст. м. Житомирська. 
09:30 Санітарна зупинка біля ресторану Casa di capo - 15 хв.
12:00 Тунель кохання, екскурсія, Клевань - 40 хв.
12:40 Обід, ресторан Коливань - 1 год.
14:30 Дубенський замок, екскурсія - 1 год.
16:00 Тараканівський форт, екскурсія - 1 год.
17:00 Виїзд до Києва.
19:30 Санітарна зупинка - 15 хв.
22:00 Приїзд до Києва, ст. м. Житомирська.

*можливі зміни, що не залежать від екскурсовода

Ви дізнаєтеся:
- як і коли Рівне було столицею України, в чому ще унікальність цього міста;
- історію княжих родів, що правили Волинню;
- де у 1576 році був відкритий перший вищий навчальний заклад на території України;
- чому саме на унікальному  Пересопницькому Євангеліє - книзі написаній на рівнинищині, присягають українські президенти?

У вартість туру входить:
-Проїзд комфортабельним автобусом.
-Екскурсійне обслуговування на всьому протязі поїздки.
-Оплата входу на територію пам’яток.

У вартість не ходить:
Харчування
Особисті витрати.ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Артем Мосийчук

Ирина

Проводив Артем Мосийчук

Соглашусь, пейзажи и форт - это нечто! Но! Отличный экскурсовод в форте - это не заслуга Ариема. Если бы не этот военный, который водил нас по форту и рассказывал, экскурсию можно было бы в зачёт не ставить. Я не знаю, как часто Артём водит экскурсии, но сложилось впечатление, что для него это `халтура`. Мы ехали с друзьями и если бы не хорошая компания, откровенно скучали бы. Что касается Дубно и замка в нем, то этот объект можно с натяжкой назвать интересным. Внутри - скучные музейные Залы, полупустые.


Ольга

Проводив Артем Мосийчук

Очень классная экскурсия и хорошо организована. В одной поездке Клевань (тоннель любви) и Таракановский форт и много интересной информации. Мы не первый раз ездили с Киевским Кодом, но как всегда все замечательно. Спасибо большое сопровождаему Артему Мосийчуку за детали и внимание к группе.


Валерия

Проводив Артем Мосийчук

Замечательная экскурсия! Помимо увлекательной информации о самих экскурсионных объектах Артем познакомил нас и с историей Ровенщины, и с ее настоящим. Окрестные пейзажи невероятно привлекательны и радуют отдельно! Несмотря на жуткий ливень в утро выезда Киеве, поездка получилась потрясающей и незабываемой! Огромное спасибо Артему и нашему водителю Валентину, они просто классные! )) Обязательно поедем еще в другие места!


Людмила

Проводив Артем Мосийчук

В общем экскурсия понравилась. Самое большое впечатление произвёл Таракановский форт и тунель любви . Недостатки: дорога достаточно длительная и утомительная, и всю дорогу была включена грузящая музыка( российская попса). На просьбы выключить музыку, водитель включил на свой вкус зарубежную эстраду. Хотелось бы , вместо навязчивой музыки какие-то исторические фильмы или познавательные. Если и есть необходимость в музыке, то легкая инструментальная вполне подойдёт всем. А в целом нам понравилось. Спасибо Артему Мосейчуку

Артем Мосійчук

Проводив Артем Мосийчук

Будь ласка, вам дякуємо, що були з нами! Усі побажання врахуємо.


Сергей

Проводив Артем Мосийчук

Отличный комфортабельный м/автобус. Отличные экскурсоводы. Крутые и интересные места. Очень впечатлил Таракановский форт.