Напрочуд модна екскурсія.

Проводить:

 Лиза Яковенко

Тривалість

2 часа

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

пер.Бутишев, 23 в холі Victoria Museum


«Мода» - слово, яке практично у кожного з нас асоціюється з запаморочливим лоском, розкішшю і чуттєвістю. А сама історія моди нагадує захоплюючий роман з пригодами і метаморфозами, гортаючи сторінки якого важко не погодитися з тим, що плаття - це невід'ємна частина світового мистецтва, де, за словами Барнетта Ньюмена, жіночий одяг - живопис, а чоловічий - скульптура.
 
Саме тому ми запрошуємо Вас на зустріч з нескінченним простором стилю і модних тенденцій Стародавнього світу, Середньовіччя, Відродження та Ар-нуво.
 
Під час екскурсії ви зможете побачити центральну торгову вулицю Києва ХVIII-поч.XIX ст., помилуватися оригінальними чоловічими, жіночими сукнями та аксесуарами цього періоду, а також дізнатися:
  • як  регламентувалася довжина шлейфу сукні королеви, принцеси і фрейліни;
  • хто першим в історії моди створив сезонну колекцію суконь;
  • скільки разів на день жінка змінювала сукню в ХVIII-XIX століттях;
  • як пов'язаний одяг пілігрима і жіноча пелерина;
  • чим відрізнялася шинель офіцера і солдата;
  • навіщо жіночому платтю канапе;
  • яка  оригінальна назва парфуму «Червона Москва»;
  • чому віяло було життєво необхідним аксесуаром, а не простою прикрасою жіночого вбрання;
  • за якої умови дівчина могла відмовити кавалерові у танці.
 
А також безліч інших цікавинок з історії весільного плаття, нижньої білизни, мережива, шалі, капелюха і взуття.
 
Для дітей до 8 років діє знижка 50% від повної вартості.
 
Фото - Валерій Ходос
  
На обкладинці - картина Christa KifferВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Лиза Яковенко

Данилова Елена

Проводив Лиза Яковенко

В повному захваті від відвіданої вчора (20.02.2021) ` Дуже модна екскурся`. Неперевершені відчуття, атмосфера `машини часу`, мовби потрапили в 18-19 століття, чудова розповідь екскурсовода Лізи Яковенко, потрясаючий музей і шикарне вбраня. Це із розряду - must see. Обов`язково. Місце, куде хочеться повернутись ще раз, і не один. Наполегливо рекомендую. Величезна дяка Київському Коду за цікаві зустрічі.


Таня

Проводив Лиза Яковенко

Класна екскурсія в дуже стильному просторі (якщо ви ще не були в цьому музеї, ви будете точно здивовані). Екскурсовод Ліза тримала нашу увагу всі 2 години, при тому що публіка була дуже різноманітна - цікаво було всім. Сподобалося настільки, що вирішили, що через деякий час сходимо у цей музей знову.


Людмила

Проводив Лиза Яковенко

Огроооооомное спасибо Лизе за экскурсию.Захватывающе.необычно.познавательно и тепло было в этот сырой дождливый день..до новых встреч. Менеджеру отдельное спасибо за скидочку пенсионерам..


Татьяна

Проводив Лиза Яковенко

Экскурсия была просто великолепной!!!! Незабываемые впечатления!!!! Елизавета прекрасный экскурсовод, которая отдается своему делу на полную, вкладывая в работу душу. Очень всем советую в дальнейшем воспользоваться услугами Киев Код))))


Мария Савина

Проводив Лиза Яковенко

Экскурсия восхитительная! Соединение множества интересных фактов от Елизаветы и эстетического удовольствия от красот Музея. В нашей группе были только женщины, но она будет интересна и мужчинам историческими фактами и мужским костюмом. Рекомендую!

Елизавета

Проводив Лиза Яковенко

Мария спасибо большое, что провели субботу с нами. Рады, что Вам понравилось. Ждем Вас еще!