"Вершки, гламур, задвірки Печерська"

Проводить:

 Алла Бондаренко

Тривалість

1,5-2 часа

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

м.Арсенальная, у пушки со стороны метро


Друзі!

Запрошуємо на коротеньку вечірню прогулянку таємними місцями старого Печерська, куди зазвичай не доходять не тільки туристи, але  і кияни. 

Ми з вами розшукаємо найкоротший шлях  між  двома магістралями Печерська,  дізнаємось, чим займаються китайські посли у вільний від роботи час, знайдемо місце, де якихось 80 років тому  плавали у човничках і ночвах наші бабусі і прабабусі і потрапимо у справжній київський «тунель кохання». 

А ще - поблукаємо колоритними задвірками і зазирнемо у затишний номенклатурний дворик, де на нас чекають  маленькі сюрпризи!   

І все це – зовсім неподалік від ст. метро «Арсенальна». 

Подвиги льотчиків і витівки вершків тутешнього товариства, гламурна розкіш і романтичні доріжки у лісових хащах – та ще багато чого всього за годину-півтори почуєте і  побачите. 

 

Нові відкриття і чудовий настрій вам забезпечено!ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Алла Бондаренко

Наталья

Проводив Алла Бондаренко

Получили огромное удовольствие от экскурсии! Жалели об одном – все очень быстро закончилось. Чувствовалось, что и Алле хотелось еще и рассказывать и показывать, и нам не хотелось уходить, но регламент времени не позволял. Придем к Алле еще на другие ее экскурсии. Наталья.


Анна

Проводив Алла Бондаренко

Дуже цікава екскурсія! Стільки несподіваних місць нам відкрила Алла, повз яких ми проходимо щодня і не знаємо про їх існування! Стільки захоплюючих і таких різних історій почули. Для такої короткої екскурсії Алла назбирала купу матеріалу. Час екскурсії вичерпаний, а ми її не відпускали, хотілося слухати ще і ще. Алла– справжній професіонал, у якої горять очі, а ми заряжаємось її енергетикою. Дякую Аллі і КОДу і всім рекомендую цю чудову вечірню прогулянку!