Київські онлайн прогулянки з М.Зеровим ч.2

Проводить:

 Алла Бондаренко

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

Не виходячи з дому


Пропонуємо другу частину лекції – екскурсії "Київські онлайн прогулянки з Миколою Зеровим". Будемо знайомитись з його  друзями: поетами Юрієм Кленом, Михайлом Драй-Хмарою і Павлом Филиповичем. 
 
Їх називали «Лебедями»,  і саме ці птахи, що ринуть у небесну височинь, прикрашають меморіальну дошку на будинку в самому центрі Києва – єдину, присвячену неокласикам.
  
Разом з «Неокласичним Генералом»  Миколою Зеровим зазирнемо на вогник  до помешкання Михайла Драй-Хмари на Печерські пагорби, погуляємо на вечірці у Павла Филиповича біля Покровського монастиря,  послухаємо у «Хаті» біля Сінного ринку переклади українською всім нам знайомого вірша російського класика.  Дізнаємось в якому відомому київському готелі зустрічався з коханкою  київський неокласик і який вірш народився після цієї зустрічі.
 
Зовсім поряд із помешканням М.Зерова, у будинку з меморіальною дошкою хірургу, якого знають всі, створював свої поетичні перлини  забутий сьогодні професор - поліглот, друг М.Зерова, також знищений сталінським режимом. Чому його останні дні були затьмарені докорами сумління і муками совісті?  
 
Про мужність і незламність якого поета-перекладача і вченого ходили легенди?
 
Як український поет - неокласик під час другої світової війни опинився у  складі нацистському війська на окупованій рідній землі? 
 
Ми дізнаємось   також про останні роки життя поетів за межами Києва: в Німеччині, на Далекому Сході, на Соловках з їхніх листів-сповідей та спогадів сучасників.
 
Тож знайомимось і шукаємо разом київські сліди поетів  Розстріляного Відродження -  друзів Миколи Зерова! Забуті імена повертаються!
 
ВАЖЛИВО!
 
 
На цей захід оплата вноситься онлайн. 
 
ОБОВ'ЯЗКОВО вказувайте пошту, посилання на віртуальну екскурсію надійде на неї. Ми надішлемо посилання за годину до початку заходу. 
 
Якщо ви не отримали посилання напишіть нам на kievcode@ukr.net і ми продублюємо листа!ВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Алла Бондаренко