Нетрями Пушкінського кварталу

Проводить:

 Алла Бондаренко

Тривалість

2,5 години

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 33 52

Місце зустрічі:

у вестибюлі біля виходу із ст. м. Театральна


 Що то за квартал такий спитаєте? Саме так кияни назвали унікальну місцевість, обмежену частинами вулиць Пушкінської, В.Васильківської, Б.Хмельницького і бульваром Т. Шевченка з метою  надати їй окремий статус пам’ятки. Чому саме їй – давайте  дізнаватись,  вирушаючи досліджувати парадний і зворотний бік цієї унікальної місцини з найкрасивішими будівлями міста.  Прогулюючись нетрями Пушкінського кварталу ми :
 
          -  блукатимемо двориками, що мають вихід одразу на три вулиці і заходитимемо у під’їзди з вишуканою ліпниною і пейзажними панно; 
 
           -  дізнаємося про таємниці митрополичої резиденції;
 
           - знайдемо на фасаді старовинної будівлю ініціали високоповажної людини, яка мріяла знести Бессарабський  ринок, а в одному з двориків – клеймовану цеглу з  його ім’ям, дбайливо приховану для вас екскурсоводом.   
 
            -   побачимо колишні стайні, що перетворилися сьогодні на майстерні і склад декорацій Національної опери.
 
           -    Розшукаємо старовинний балкон, увічнений відомим художником на своїй картині.
 
           -   Дізнаємось як у колишньому респектабельному готелі була врятована від знищення всім нам відома  історична картина митця, який звідси пішов на Голгофу.
 
             -  Побачимо імпровізовану сцену просто неба, де майбутні професійні актори грали свої перші спектаклі і знайдемо  сучасну художню галерею, заховану у будинку, що засвітився у відомому кінофільмі.
 
              - Зазирнемо у дворик, що ховає «музичні»  таємниці
 
              Дізнаємось, що ще приховує знаменитий « Будинок з левами»
 
              - Побачимо  у що ще можна перетворити колишні стайні, які добре збереглися – і вам точно захочеться там побувати. Та ще багато різних несподіванок чекають нас у нетрях Пушкінського кварталу.               
 
               І на завершення, попри всі кодові замки,  ми потрапимо у знаменитий дворик з пеліканами, що символізують сімейну любов і стабільність сімейних стосунків.  Кажуть, що якщо стоячи між цими двома птахами загадати бажання про міцне родинне кохання,  воно обов’язково здійсниться. Може і правда? Давайте спробуємо!  
 
Тривалість екскурсії 2,5 години. Зустріч: у вестибюлі  біля виходу із ст. м. Театральна.
 
Мова українська. 
 
Нетрями Пушкінського кварталуВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Алла Бондаренко