Соціальна екскурсія

Проводит:

 Виктория Воронина Ирина Власюк Лариса Богданова Лена Смовженко Оксана Пурик Павел Шинкаренко

Продолжительность

1,5 години

Контактный телефон 

098 609 33 52 ; 063 923 82 23

10.04/15:00
ЗАПИСАТЬСЯ
Даты: 10.04.2025 15:00, 17.04.2025 13:00, 25.04.2025 14:00, 30.04.2025 14:30

Друзі !
Київський КОД запускає новий формат екскурсій, для тих хто любить Київ любить і хоче ходити на екскурсію, але для кого сучасні ціни на екскурсії в Києві стали надто кусючі.
 
Отож Соціальні екскурсії від Київського КОД будуть проходити кожної п"ятниці, а також в інші будні дні. В першу чергу це екскурсії для не працюючих пенсіонері і ВПО але ними може скористатися будь хто. Перевіряти якийсь документи чи пенсійні ми не будемо віримо вам тож просто приходьте і насолоджуйтесь Києвом.
 
Вартість екскурсій:
100 грн - Пенсіонери і УБД.
150 грн - ВПО не пенсіонери, інші пільговики
200 грн - звичайна ціна для не пільгових категорій населення.
 
Розклад яка екскурсія буде соціальною найближчі тижні буде тут в описі нижче. Оберіть яка вам подобається і реєструйтесь нижче на потрібну дату.

 
 
10.04 четвер о 15:00   ,,Кохання. Пристрасті. Інтриги" 
 
Ця екскурсія - справжній фейєрверк романтичних, інтригуючих та пристрасних історій!  
 
 Серед них:
 
🔹про геніального художника, його музу та третього зайвого;
🔹про Сумного П'єро і найніжніше освідчення у коханні до рідного міста;
🔹про першу київську рок-групу і, можливо, першу в світі рок-оперу, які народилися у Києві, а також про те, як воно - закохуватися в талановитих чоловіків без копійки в кишені;
🔹про неймовірне парі, завдяки якому з’явився найвідоміший київський дім;
багато-багато іншого.
 
Що побачимо:
 
-колишню цитадель київської бюрократії та чиновників;
-старовинну пожежну каланчу;
-будинок, схожий на яскраву витинанку;
-античних мучениць;
-святе київське дерево, яке постійно випромінює любов;
-найменшу в місті меморіальну дошку; 
-адресу закоханого художника, звідкіля добре видно дім його музи.

 

Місце зустрічі : Софіївска площа (біля дзвіниці, збоку)

Гідесса Лєна Смовженко

Тривалість екскурсії 1,5 години

Кількість місць 30

 

 

 

 

17.04  четвер о  13:00  "Від Бесарабки до Майдану телевізійними шляхами"


🎦 Пропонуємо екскурсію під  несподіваним ракурсом на історію головної вулиці столиці. Ми пройдемо від Бессарабського ринку, через вулиці Прорізна та Грінченка, і - до Майдану через телевізійне минуле і сучасне Хрещатику, де в середині 20-го сторіччя зародилася українське радіо та телебачення.

☕️Під час екскурсії обов'язково зайдемо в тепле кафе Urban spase і зігріємось.

Легендарний Дід Панас, тьотя Катя і її "Катрусин кінозал", дикторки та ведучі телепрограм, українець, який першим у світі придумав диво ТБ . Про все це - в ході екскурсії. Ви дізнаєтеся, або пригадаєте імена, адреси та факти юності елітного виду мистецтва


⏺️гід ЛАРИСА БОГДАНОВА, телеведуча, на телебаченні - 30 років, 6 з яких очолювала музей телебачення на Суспільному.


⏹️ Місце зустрічі :  на майдані біля пам'ятки "Глобус" поруч Головпоштампу

Тривалість екскурсії 1,5 години

Кількість місць 30

 
 

 

25.04 п"ятниця о 14:00   "Променад історичними Печерськими Липками" 

 

Екскурсія - променад одним з найпрестижніших, найкрасивіших аристократичних районів Києва, де збереглися ошатні садиби і навіть справжній палац.
На екскурсії:

  • Дізнаємось інтриги з життя родини графів Уварових Сергія та Наталі – доньки цукропромисловця Федіра Терещенко. З’ясуємо чому на фасаді особняка красується статуя могутньої богині.
     
  • Побачимо справжній палац, зали якого ніколи не бачили ні царів, ані їх сановників. Зате тут майже 50 років звучали голоси хлопчиків-гімназистів, а потім ще 50 років – дівчаток-учениць духовного училища.
     
  • Дізнаємось володар якого особняка був знаним київським колекціонером старовини та де зараз його колекція, в якій було більш як 8 тисяч предметів.
     
  • Помилуємось чудовими архітектурними принадами одного з київських «пряникових будиночків».
     
  • Зрозуміємо які перетворення витримала господарча споруда маєтка Н.Х.Бунге став спочатку  дитячим кафе, а потім рестораном.
     

 Назва Липки походить від липового гаю та алеї, які були насаджені в цій місцевості  більш як 250 років тому довкола Кловського палацу і вздовж теперішньої вулиці Липської,  якою буде проходити більша частина нашої прогулянки. Алеї та гаю вже давно нема, а назва живе. Традиції, що були закладені ще в середині ХVІІI століття,  після будівництва на Липках Маріїнського палацу, збереглися тут і донині.

З середини XIX до початку XX століть Липки були переважно місцем поселення київських аристократів, багатіїв, чиновників і військових, були районом фешенебельних особняків. Наприкінці XIX століття склад мешканців дещо змінився - серед будинків аристократії з'явилися особняки представників торговельного, промислового та фінансового капіталу. Розташовувались на Липках і адміністративні споруди міста.

 

     Пройшло майже півтора століття та чимало особняків збереглося до нашого часу.  Тільки на одній вулиці Липській ми побачимо сім чудових споруд – пам’ятників архітектури та історії, дізнаємося про долю їх власників. Нас вразить краса особняків та зачарує Кловський палац, збудований в середині  ХVІІI століття в стилі українського бароко. 

Маршрут побудовано з урахуванням особливостей пересування цим кварталом в умовах воєнного стану (гуляємо наразі дозволеними для цього вулицями й двориками).

гід Ірина Власюк

Місце зустрічі :  вул.М Грушевського, 9

Тривалість екскурсії 1,5 години

Кількість місць 30

 

 

 

 

30.04  середа  о 14:30   "Два квартали Університетського бульвару"

 
Цікава прогулянка найошатнішою частиною бульвару Тараса Шевченка! 
 
🔅Побачимо старовинний маєток і популярний колись готель з інтригуючою історією.
🔅Доторкнемося таємниць Володимирького собору та почуємо поезію духовного побратима нашого славетного Кобзаря Тараса Шевченка.Хто він?Дізнаємося про це безпосередньо на екскурсії!
🔅Чому деякі будинки ми можемо по праву називати палацами або замками? Яке їх минуле та чи мають вони майбутнє?
 
Все це - на екскурсії "Два квартали Університетського бульвару" з Вікторією Вороніною!
 
Примітка. Ця прогулянка буде цікава і тим, хто відвідував екскурсію "Мандрівка бульваром у тропіки", адже гід підготувала інші історії та погляд на бульвар Тараса Шевченка під іншим ракурсом!
 
Місце зустрічі: Вестибюль станції м. Університет
Тривалість екскурсії 1,5 години
Кількість місць 30
 
 
 



Проводит:  Лена Смовженко

Экскурсия проводится на украинском языке

Стоимость:  100 грн 
КОД цена: 0 грн

Продолжительность  1,5 години

Осталось мест: Запись закрыта.

Записались: Татьяна Игнатьева (1), Наталія Кочан (1), Ніна  Підлужна (1), Олена Соколова (1), Аіда Ахтарієва (7), Зоя Зоя (2), Наталія Самаріна (1), Ирина Гейченко (2), олена петрик (1), Лариса Шиманська (2), Олена Русіна (1), Ольга  Пішук (1), Наталія Жмуряєва (3), Надія Гусак (2), Людмила Черноусова (1), Оксана  Зінченко (2), Ірина Строган (1), Вікторія  Остапович (2), Тетяна  Дмитренко (2), Тетяна  Слива (2), Тетяна Зубріцька (1), Кондращенко Людмила Людмила (1), Ольга Шоха (2)


Проводит:  Лариса Богданова

Экскурсия проводится на украинском языке

Стоимость:  100 грн 
КОД цена:  грн

Продолжительность  1,5 години

Осталось мест: 26 из 30

Записались: Наталія Самаріна (1), Тетяна  Штанько (1), Тетяна Михайленко Михайленко (2)


Проводит:  Ирина Власюк

Экскурсия проводится на украинском языке

Стоимость:  100  
КОД цена:  

Продолжительность  1,5 години

Осталось мест: Запись закрыта.

Записались: Олена Соколова (1), Ольга  Ніконорова (2), Наталія Кочан (1), Олена Сердюк (1), Тетяна Штанько (1), Зоя Зоя (2), Олена Русіна (1), Тетяна Ординович (1), Аіда Ахтарієва (8), Надія Гусак (2), Людмила Черноусова (1), зоя зоя (2), Лариса Шиманська (2), Наталія  Оленцевич (2), Лариса Шиманська (2), Кондращенко Людмила Людмила (1)


Проводит:  Виктория Воронина

Экскурсия проводится на украинском языке

Стоимость:  100  
КОД цена:  

Продолжительность  1,5 години

Осталось мест: 29 из 30

Записались: Олена Соколова (1)


ОТЗЫВЫ

Тамара

Проводил Лариса Богданова

Величезна подяка Ларисі Богдановій за неймовірно цікаву екскурсію, за знайомство з таємничим , загадковим, приваблюючим,казковим світом телебачення! Дякуємо за знайомство з телеведучими Василем Івановичем Гузулом, Славою Вардою , які своїми знаннями, досвідом, професіоналізмом , водночас простотою ,доброзичливістю,емпатією,цікавими родзинками з досвіду роботи зачарували всіх. Екскурсія дуже цікава, корисна,дала уявлення про непрості умови, в яких працює вся команда телестудії. Дякуємо Ларисі Богдановій за чудово організовану і проведену екскурсію!


Юрій Хабаров

Проводил Лариса Богданова

28.03.2025 А Ви колись були в самому «серці телеканалу»? Хочу поділитися враженнями від соціальної екскурсії «святою святих» закритим від сторонніх очей офісом телеканалу «ПРЯМИЙ». Півтори години у казці. Організацію на територію таємничого офісу взяла на себе телеведуча Лариса Богданова і з неприхованою усмішкою, розповіла становлення телеканалу, і як «ПРЯМИЙ» завойовував популярність у медійному суспільстві. Потрапивши безпосередньо в сам офіс, посмішка телеведучого Василя Берзула просто огорнула нас своєю відкритістю та бажанням поділитися з усіма тонкощами роботи, труднощі якої ми не бачимо і навіть не можемо уявити. Всі, і навіть найзагадковіші приміщення були для нас відкриті, починаючи з роздягальні та кухні, і закінчуючи тим, що ми звикли бачити на екранах телевізорів. Адже ми побували «з іншого боку барикади». Викликало неприховане здивування, коли розповідаючи про неординарні випадки прямого ефіру, телеведучий Василь Берзул із посмішкою сказав: – “Вибачте, через 15 секунд у мене прямий ефір і через 10 хвилин продовжимо!” І інформаційні новини, які вів Василь БЕРЗУЛ, ми дивилися прямо у студії та у своїх телефонах на сайті телеканалу «ПРЯМИЙ». Ну прям як у мультфільмі «Зима в Простоквашино». Реклами не роблю, просто перебуваю під враженням побаченого. Вперше у житті побачили тонкощі всієї «кухні» інформаційного мовлення телеканалу, мовлення не із запису, а що називається «прямо з коліс». Порівняти можна, хіба що, з годинниковим механізмом.


Наталя

Проводил Лариса Богданова

28.03 дякуючи Ларисі Богдановій ми познайомились з роботою телебачення, відвідали БЦ `Парус` і помилувались видами міста з 24 поверху. Дякую Київському Коду за можливість відвідати таку цікаву соціальну екскурсію.


Валерія

Проводил Виктория Воронина

05.03 були на екскурсії кварталами Університету. Цікаві факти, систематизована розповідь та приємне ставлення до екскурсантів. Дякуємо Вікторії за чудово проведений час. А Київському коду подяка за можливість, надану пенсіонерам,стати екскурсантами за пільговими цінами:).


Оксана

Проводил Лариса Богданова

Щира подяка за неймовірно цікаву екскурсію,яка привнесла в життя оптимизму,позитива і просто гарного настрою!Велика подяка Ларисі за таку чудову атмосферу,за професионалізм і відданість своєї справи.Дякую організаторам,що даєте змогу насолодитись нашою історією.