Екскурсія в Музей на Поштовій

Продолжительность

1 година

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

м. Почтова площа, зліва від церкви Різдва Христового, біля паркану із зображенням Оранти

благодійна
ЗАПИСАТЬСЯ

Поштова площа. Чи багато ви знаєте про цю відому площу Києва? Зовні вона наповнена сучасним життям. Але, зазирнувши під неї, ви потрапите у справжню машину часу – на територію середньовічного припортового кварталу! У місце, де підсвідомість відчуває той самий зв'язок між сучасністю та 11 століттям, часами коли по Дніпру ходили давньоруські лодії, а всіх подорожніх зустрічала незвична садиба з митницею, майстернею з виготовлення скла, узвозом, який з'єднував Києво-Поділ і Верхнє Місто ! 
 
Так, мова йде про славетний археологічний громадський музей на Поштовій площі, існування якого команда волонтерів  Річкової Брами Києва забезпечує кожного дня.
 
Музей на Поштовій площі — місце, де можна торкнутися історії й усвідомити своє справжнє коріння. Тут можна дізнатися справжню історію про цю місцину і значення Києва на протязі багатьох століть, відкрити несподівані ракурси ніби загальновідомих фактів. У цьому місці зобов'язаний побути кожен свідомий громадянин України, адже лише знаючи свою історію, можна впевнено крокувати у майбутнє. Тож до зустрічі!
 
 
Просимо вас врахувати, що відвідування пам'ятки археології національного значення "Ділянка прибережного міського кварталу середньовічного Києва" розпочинається після проходження інструктажу з техніки безпеки. Відвідувачів просимо не забувати одягати маски, зручне взуття.
 
 
Всі екскурсії безкоштовні. Вітаються благодійні внески. 
 
Вхід на локацію Музею знаходиться навпроти фунікулеру, поряд із входом до Церкви Різдва Христового.
Daria Mel

Дуже крута екскурсія, неймовірно цікаво, класний гід, цікавенна інформація. Дуже рекомендую і сподіваюсь, що вже дуже скоро на території Поштової відкриється надсучасний музей. КОД, дякую, що розміщуєте інфу і в нас є змога долучитися. Ви - круті.


Юлия

Спасибо большое за экскурсию, очень хороший экскурсовод Ольга Рутковская!


Тетяна

Вчора були на екскурсії. Цікаво,пізнавально. Діти трохи змерзли під землею)) Неймовірне відчуття від усвідомлення, що ходиш по вулиці 11 століття, від споглядання обтесаних чотирьохсотлітніх дубових колод, до яких можна доторкнутися... І це все зберігається під землею улюбленого і такого ще незвіданого Міста. Велика подяка пані Ользі Рутковській за екскурсію. Дуже цінною!


Светлана

Познавальна екскурсія,цікаво як дітям так і дорослим,раджу!Дякую організаторам!


Галина

Всі раджу відвідати музей. Організаторам дуже дякую за вашу мужність та наполегливість! Ви робити велику справу!