Лекции

Онлайн лекція "Винниченко: кохання та політика української революції"

Проводит:

 Ірина Сахно

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Не виходячи з дому


Зрозуміти епоху та політичні події  можна лише зрозумівши людей, що жили у той час.
 
Кожен політик – це, перш за все людина, яка має певну вдачу, любить, ненавидить, хворіє... В підручниках так мало уваги звертають на те, як особисті якості діячів вплинули на те чи інше рішення.  А вони вплинули, можете не сумніватися. 
 
 
Володимир Винниченко – найсуперечливіша постать Української революції. 
 
Він програв усі битви і втратив усе, але зберіг себе. 
 
Український табір критикував його за «більшовизм» та зв’язки з Росією, а більшовики, тим часом, забороняли його твори за «буржуазний націоналізм».
 
 Характер Винниченка відштовхнув майже усіх його однодумців і друзів чоловічої статі, але він мав магнетичний вплив на жінок. 
 
За його листуванням з жінками можна написати не один роман. Власне, Винниченко це і робив. Багато з його творів були автобіографічними, і навіть містили цитати з приватного листування.
 
Детальніше про це розповість у авторській лекції Ірина Сахно, кандидатка історичних наук, дослідниця листування Винниченка та його просопографічного портрету.
 
 
 
Лекція проходить онлайн, лист з посиланням надійде на вашу електронну адресу за годину до початку, а тому уважно перевіряйте її при реєстрації.
 
Оплата онлайн проводиться до участі і не переноситься на інші лекції.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Ірина Сахно

Олена

Проводил Ірина Сахно

Дуже незвична і неочікуваная історія життя відомого українського політика. Було цікаво і інформативно. Дякую Ірині за підборку гарного матеріалу.