Тренінги

Лекція:Хто здав Київську Русь Батию

Проводить:

 Климовский Сергей Иванович

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

Контрактовая пл.,7, вход с ул.Фроловской в арку


У 1235 році монгольське військо вирушило виконати заповіт Чингісхана – завоювати всі землі аж до «останнього моря». Про особливу важливість Західного походу свідчить участь в ньому десяти онуків, правнука і молодшого сина великого хана. Очолює похід Батий, онук Чингісхана, який отримав у спадок степ на захід від річки Іртиш, а також Русь і Європу. Їх ще треба було підкорити.
Рухаючись на захід, на початку наступного року монголи розбили і підкорили половців, волзьких булгар, мордву, буртасів, арджанів, аланів. Наступною була Русь.
Монголам знадобилося не більше тижня, щоби взяти штурмом кожне з найбільших міст Північно-Східної Русі: Рязань, Володимир, Переяславль-Залєський. Не витримали натиску Чернігів, Путивль, Глухів та багато інших.
Київ простояв в облозі три місяці. За іншими даними, впав за дев’ять днів. Чому місто не змогло себе захистити?
 
Відомий київський історик Сергій Клімовський пропонує нам свій погляд на події майже 800-річного минулого:
  • Київська Русь до Батия – одна держава або декілька держав?
  • Битва на Калці і зрада Володимиро-Суздальських князів.
  • Початок формування держави Україна і її конфлікт з «Московією»
  • Зрада знищує Північно-Східну Русь
  • Олександр Невський, його батько і дядько – борці з Батиєм чи колаборанти?
  • Коли Київська земля приєдналась до Литовського князівства: у 1363 році, у 1330-ті або у 1258 році?

 

ВАЖЛИВО!

 

Вартість лекції при попередній оплаті 140 гривен(реквізити будут повідомлені додатково).
Вартість лекції при оплаті на місці 180/160 гривенВІДГУКИ

Залишити відгук:

Хто проводив: Климовский Сергей Иванович

Ростислав

Проводив Климовский Сергей Иванович

Отличное мероприятие именно благодаря звездному спикеру - человеку, который знает, о чем говорит, потому что много лет и сил вложил в эти знания. В нашей стране это особенно ценно - у 90+% современных `экспертов` на уровне только самомнение и навыки коммуникации - а знаний настоящих нет. Почаще приглашайте Сергея Ивановича.


Андрій

Проводив Климовский Сергей Иванович

Спочатку про погане: - жахливі стільці, вони ж реально не для людей, на них не можна всидіти без болю в спині більше 10 хв. - камін доволі сильно випалює повітря, потрібно все ж таки паралельно впускати хоч якесь повітря зовні, це супер не корисно і присипляє під час доповоді. not nice - Пані, яка була `конферансьє` завзята і чудова, але я би попросив її вимкнути виклидача і виключити з лексики фрази накшталт `бєгом, бистро, тіха я сказала` і тому подібну маячню. Люди приходять до вас за гроші, я нагадую ! Краще зробіть перелік правил поведінки на лекціях і нагадуйте, будь ласка, людям вимикати їх кляті телефони. Про хороше: - локація суперова - камін гарне доповнення, ще б вентиляція і буде ідеально (та хоч через вікно) - чудовий лектор, Сергій Іванович розповів багато цікавого, простим і зрозумілим способом. Приємно було долучитись і дізнатись багато нового цікавого і згадати забуте старе. Дякуємо за вашу роботу і увагу.