Многодневные поездки

Панська гостина в Закарпатті

Контактный телефон 

0974463158

Место встречи:

Зд станція Санаторій Карпати


Відвідини Закарпаття – це завжди як подорож до того, хто тебе дуже любить.
 
Тебе нагодують смачненьким, налиють найкращі напої, запропонують цілющі теплі джерела, розважать цікавинками – і палаци з їх легендами, і чудові краєвиди, і захопливі історії.
 
Тож ми пропонуємо вам подорож, яка в себе увібрала все найкраще!
 
 
У вартість ВХОДИТЬ:
  • екскурсії,
  • проживання в 2-х, 3-хмістних номерах,
  • трансфер на місці,
  • два сніданки,
  • два обіди,
  • дегустації,
  • купання в термальних водах,
  • всі вхідні квитки.
 
У вартість НЕ ВХОДИТЬ:
  • трансфер Київ-Мукачево та Ужгород-Київ,
  • вечері.
 
ВАЖЛИВО:
 
Вам потрібно придбати квитки на потяги:
029К Київ-Ужгород до станції Санаторій Карпати на 28.05
029Л Ужгород-Київ на 30.05
 
 
 
День перший
 
Прибуття на станцію «Санаторій Карпати». Зустріч з гідом. Можливість випити каву.
 
Лишаємо речі в машині і йдемо гуляти класичним австрійським парком XІХ століття, його широкими алеями довкола озера з острівцем, контури якого точно відтворюють кордони Австро-Угорщини. Ми побачимо каміння-мандрівники, пройдемо хресною дорогою Via Dolorosa, зайдемо в кельтський сад і відвідаємо діючий водяний млин.
 
Вартий уваги і сам палац Берегвар, побудований за астрономічним принципом. Кожен його елементів не тільки виконує певну функцію, але й має символічне значення!
 
Сніданок
 
Переїзд до старовинної фортеці “Сент-Міклош”, яка була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі! Як будь-яка порядна середньовічна фортеця, “Сент-Міклош” має свої таємниці, які нам розкриє місцевий гід.
 
Переїзд до фортеці Паланок
 
Один із найгарніших та наймогутніших замків України за однією із легенд був утворений містичними силами разом із майже 70-метровою вулканічною горою.
Виникали та розчинялися у вирії історії держави та імперії. Як хвилі на непідступні скелі, накатували загарбники, нашестя, повстання, облоги, штурми. А він стояв. Мукачівський замок . Людям здавалося, що він їм служить, а насправді служили вони, створюючи історію замку та оповиваючи його легендами.
 
Обід та дегустація в одному з найвідоміших ресторанів Мукачева!
 
Ми покуштуємо місцеві спеціалітети, серед яких – сир і вино. Як відомом, вони створені одне для одного. Особливо – якщо їх виготовляють в одному регіоні.
Переїзд до Берегово, відвідання термального джерела «Жайворонок».
 
Термальні джерела корисні для зміцнення імунітету, лікування нервової системи, хронічної втоми, опорно – рухового апарату, серцево-судинної системи та широко використовуються у косметологічній практиці. Вода має особливий вплив на шкіру і покращує її загальний стан. Погодьтесь, ми варті такого задоволення!
 
Виїзд в Ужгород.
 
Прибуття в Ужгород, поселення в готелі. Вільний час.
 
 
 
День другий
 
08.30 сніданок у готелі
 
10:00 - 12:30 - оглядова екскурсія чарівним містом, заквітчаним всіма відтінками рожевого – адже сакури ще будуть квітнути! Ужгород – місто мультикультур, ароматної кави, старовинної архітектури та дивовижних милих міні-пам’ятничків. Це місто натхнення, любові, радості, щирості, відчуттів і толерантності. Місто, яке закохує – саме так кажуть про давній тисячолітній Унгвар і туристи, і самі його жителі. У вас є чудова нагода переконатись в цьому особисто!
 
13:00 - 14:00 – обід у цікавому закладі з місцевими спеціалитетами
 
14:30 - 15:30 - екскурсія до Невицького замку – однієї із найстаріших споруд Закарпаття, що має міжнародне значення. Такої еліптичної констркції не має жоден замок в Україні! Це більш характерно для ірландських замків. А за умови кількості легенд, що розповідають про ньго – сміливо можна сказати, що він замок задає більше питань, ніж існує відповідей на них.
 
16:00 - 17:00 – переїзд до невеличкої сироварні, де на нас чекає дууууже сммачна екскурсія!
 
17:30 - 19:00 – повертаємось в Ужгород, бо на нас чекає дегустація вина.
 
Є легенда, що одного разу Зевс так розгнівався на Діоніса і його вакханалії, що заслав того на край світу, під Карпати. Бог веселощів і вина прихопив на заслання головне - виноградну лозу, яку дбайливо висадив і навіть навчив місцевих жителів виготовляти вино. Бог веселощів повідав, що істина у вині, після чого, ужгородці твердо вирішили не жити ні дня без істини. Тож і ми небудемо сперечатись з цим висловом. Кожен знайде свою істину)
 
19.00 – вільний час, можливість повечеряти, або помилуватись вечірнею набережною Ужгорода.
 
 
В програмі можливі зміни через обставини, що не залежать від організаторів.