Поїздки

Високі Карпати(Говерла, Магура)

Тривалість

3 дні,2 ночі

Місце зустрічі:

Залізничний вокзал Ворохта

1350 грн
ЗАПИСАТИСЯ

Київський КОД при співпраці із «Пора Пригод» запрошує вас в незабутню подорож у «Високі Карпати»!

Ми пропонуємо вам незабутній активний відпочинок до піднебесної Карпат. Разом ми з вами прогуляємось десь там – у височині Карпат! Адже піднімемось до найпанорамнішої вершини Ворохти – г. Магура та найвищої вершини Українських гір – г. Говерла. По диких стежинах, серед могутніх велетнів, поміж високих смерек, вздовж кришталевих потоків та «зеленого моря» – ми будемо шукати той подих часу, що зачаровує, захоплює, дивує і спонукає поринути у світ дивовижних пригод. Із трепетом у серці і з нетерпінням будемо чекати того дня, тієї миті – коли піднімемось на г. Говерла 2061 м.н.р.м.! І це не може не захоплювати, коли ти стоїш там, торкаючись неба, де неначе з′являються крила і тебе підносить у височінь…

Отож ми пропонуємо ознайомлювальний 3-х денний тур «Високі Карпати!

Даний похід якнайкраще підходить для дорослих, яких захоплює активний відпочинок в горах із середньою складністю навантаження та дітей віком від 12р. (можливо і молодші, але батьки повинні бути впевнені в їхній відповідній фізичній підготовці, до 16р. діти прогулюються в присутності батьків або керівника групи). Під час походів, ми почуємо багато цікавого, познайомимось із колоритом місцевих жителів, відчуємо адреналін в наших серцях і звичайно зробимо неймовірну кількість незабутніх фото-світлин.

У вартість туру входить:

 1. Проживання на МК НСБ «Авангард», 3 дня і 2 ночі;

 2. 2-разове харчування (сніданок-вечеря);

 3. Сух-пайки під час походів;

 4. Усі пов′язані із туром трансфери на орендованому автобусі або мікроавтобусі;

 5. Екологічні збори

 6. Медичне страхування від нещасного випадку;

 7. Послуги гіда;

 8. Групова аптечка;

 9. Катання на канатно-крісельному підйомнику;

 10. Палки на час походів.


Не включено у вартість:

 1. Витрати не зазначені в програмі (сувеніри, форс-мажор, кафе)


За додаткову плату ( за попередньою домовленістю):

 • Кінні прогулянки

 • Катання на квадроциклах

 • Сауна, чани

 • Зіп-лайн

Додатково оплачується проїзд до смт.Ворохта та виїзд із смт. Ворохта

Запропоновані варіанти, як дібратися до місця зустрічі. Якщо доїжджаєте іншим способом або самостійно – потрібно прибути до 8:30 зранку до МК НСБ «Авангард» в смт. Ворохта, щоб надалі ви відпочивали із комфортом!


Доїзд

 1. Поїзд 357 К Київ-Рахів відправлення в 14:40 прибуття в 7:53

 2. Поїзд 043 К Київ-Івано-Франківськ відправлення в 18:50 прибуття в 5:44, із пересадкою на автобус Івано-Франківськ-Верховина (через Ворохту) відправлення в 6:00 прибуття в 8:00

Виїзд

 1. Поїзд 358 Л Рахів-Київ відправлення в 14:24 прибуття в 6:18

 2. 144 Л Ворохта-Київ відправлення в 13:51 прибуття в 5:52

 3. Автобус Ворохта-Івано-Франківськ відправлення в 14:00 прибуття в 16:00 поїзд 043 Л Івано-Франківськ-Київ відправлення в 22:00 прибуття в 8:51

Ціна та час відправлення транспорту може змінюватись, тому дізнавайтесь точну інформацію на сайтах перевізника або за довідковими телефонами та в касах вокзалу – заздалегідь!

Програма туру:

День 1:

8:00 Зустріч на залізничному вокзалі Ворохта (з поїзду 357 К Київ-Рахів), трансфер до МК НСБ «Авангард», поселення, організаційні питання. Якщо доїзд автобусом – зупинка на вимогу біля спорт-бази «Авангард» (або біля трамплінів),

9:00 сніданок, знайомимось із гідом, інструктаж по техніці безпеки, видача сух-пайків, готуємось до походу.

11:00 Початок пішохідного маршруту на г. Магура 1288м. Загальна протяжність 10км., маршрут круговий, пролягає в околицях смт. Ворохта. Старт на висоті 750 м. н.р.м. набір висоти 538м. на протязі 3км., маршрут середньої складності.

Як говорять: «З корабля та на бал!» І саме так, адже знаходячись серед такої краси, де гори так і манять, неможливо встояти на місці. Трохи відпочивши, з бази вирушаємо назустріч пригодам, тому що наша мета на сьогоднішній день – це піднятись на вершину, яка у нас перед очима, де сповна можна оцінити цю велич. Ноги так і рвуться в бій, та не будемо поспішати, щоб насолодитись магією природи. Зовсім трішки прогуляємось вуличками Ворохти до підніжжя гори. І ось нарешті ліс, так і хочеться відчути цей особливий смак повітря на дотик, тому що лише в горах можна вдихнути на повні груди цього цілющого бальзаму. Ліс – де чутно спів птахів, де здається що зовсім поруч гуркоче водоспад, але це всього-на-всього так гуляє вітер верхів′ями дерев, де пробігають струмочки. З таким відпочинковим настроєм піднімаємось на вершину Магури. Потрудимось на славу, але, повірте, воно того варте! Адже, коли потрапляємо на кам′яні розсипи, захопить дух… Куди не кинь свій взір – всюди най, най, най… і хочеться просто споглядати й насолоджуватись в тиші. Панорама нас чекає і справді неймовірна, тому відпочинимо сповна. Але це ще не вершина, тому рушаймо далі. Крок за кроком, слово за слово, фото за фото і ось вершина. Щирі вітання, але тут зупинки не передбачено, адже вершина повністю вкрита лісами, тому ми рушаємо до кращих місць. Зовсім скоро піднімемось ще на одну вершину, не затративши на це особливих зусиль і знову «ВАУ»! І цим все сказано. Пообідаємо, оновимо світлини, або просто закривши очі, відчуємо себе наодинці із природою. І здавалося б, ну куди вже краще, а гід знову за своє: «Шановні туристи, це ще не все…». Знову інтрига, що там далі...? Та зовсім скоро ми збагнемо, що Карпати неосяжні і з кожного наступного місця - ще дивовижніші і ще прекрасніші. Стежка пройде через полонину, де побачимо і відчуємо дух високогірних пастухів.

Слухаючи цікаві історії та легенди, будемо спускатись до нашої бази. І з хорошим настроєм та апетитом прийдемо на вечерю.

18:00 Вечеря, ознайомлення із планом на наступний день.

День 2:

9:00 Сніданок, інструктаж по техніці безпеки, видача сух-пайків, готуємось до походу.

10:00 трансфер до підніжжя г. Говерла 2061 м.н.р.м Місце старту нашого пішохідного маршруту починається на висоті 1250м.н.р.м, набір висоти 811м. на протязі 4км., маршрут круговий зі складними ділянками, в загальному нагуляємо 8км. СБ «Заросляк», тут ми ненадовго зупинимось, щоб адаптуватись до висоти, погуляємо по невеличких сувенірних лавках, наглядно познайомимось із схемою маршруту, та сповнені емоцій, вирушимо до піднебесного краю. Із самого початку, мандруючи по звивистих стежинах, серед мовчазних смерек, через мостик, через струмочок, не помітимо як покинемо лісосмугу і… і ось вона – г. Говерла у всій своїй красі, величності, дивиться на нас звисока. Десь серед нас буде ледь чутно: «А нам і справді туди? Ого-го-го-го! »… Так, найвища вершина наших Карпат легких стежин не обіцяла, та втім, все нам під силу. Якась дивна магія гори кличе до себе, манить, і ми не в змозі встояти перед цією могутністю, вирушаємо до неї. Так, підбадьорюючи один-одного, жартуючи і з посмішкою на обличчі ми все ближче і ближче. На привалах поділимось порадами як легше туди залізти 😉, почуємо розповіді про дивовижні Карпати і знову неймовірна кількість зроблених в різних чудернацьких позах світлин. Оваа… перед нами Мала Говерла, яка нагадує, що чим далі тим цікавіше, і десь на двох, десь на чотирьох деремось все вище і вище. І ми, забувши про те, що попереду ще велика Говерла, думаємо, що скоро нашим мукам кінець. Та подолавши її… спочатку з подивом розуміємо, що це ще не все, але озирнувшись, не віриться що стільки пройшли і перед нами захоплююча картина, яку дарують вершини, полонини, видолини та край неба. Трішки відпочивши, знайшовши друге дихання, а воно буде обов′язково, долаємо і останні метри. Аж тут вона… і серце прискорюється від сповнених емоцій, і ми горді за себе, ми це зробили! Спочатку, як правило, кожний хоче поділитись із знайомими, близькими, де він зараз. Пізніш, із шаленим апетитом пообідаємо. Відпочинимо, по фотографуємось, познайомимось із навколишніми висотами і відчуємо себе справжніми туристами. Та вже пора і спускатись, ще до одного із чудес природи – найвищого та найпротяжнішого водограю в Українських Карпатах – Говерлянського водоспаду.

Вода бурлить і пада водоспадом,

Скрізь краплі розкидаються. А ми

Дивуємося дивному серпанку

Посеред білосніжної імли.

І далі все спадає по камінню,

Піною розпадається в бурштин –

Такі творіння житимуть нетлінно

Та відвертатимуть від різної журби

(автор: jaryj )

Знову зачаровує краса могутності води, де з високих стін, спадає білою пеленою, з неймовірним гуркотінням, біжить донизу і ховається десь там у смереках річка Прут. Це не може не захоплювати, дивувати. А нам слід тими потоками знову рухатись до нашого автобуса. Так, втомились ми добряче, але, сповнені гордості, що ми це зробили, кудись та втома миттю втікає. Щось прикупимо собі на згадку на сувенірному ринку, відпочинимо, поділимось враженнями і гайда в автобус.

18:00 Вечеря, ознайомлення із планом дня на наступний день, час на відпочинок.

День 3:

9:00 Сніданок, збираємось, покатаємось на канатно-крісельній дорозі, піднімемось на спортивний комплекс трамплінів, де відчуємо себе екстремалами, ще раз помилуємось на панораму Ворохти та йдемо на «Карпатський шопінг» (сувенірний ринок).

13:30 Трансфер до жд вокзалу, прощаємось щоб знову зустрітись!


Мова супроводу та проведення екскурсій

Українська

Як прийняти участь.

1. Необхідно заповнити попередню реєстрацію нижче по кнопці.

2. Надати детальну інформацію для оформлення страховки (ми самі з Вами зв`яжемося).

3. Внести передоплату в розмірі 600 грн. не пізніше ніж за 20 днів до виїзду. Передоплата повертається: повна – за 2 тижні до від′їзду, 50% – за тиждень, після передоплата не повертається.

4. Внести решту суми можливо безпосередньо по прибутті на місце.

МІСЦЬ ТІЛЬКИ 38, так що поспішайте !!!
Аннк

Дуже дякую за поїздку! Гарний гід, цікава та насичена програма ну і, звісно, неймовірна краса гір!


Людмила

Добрий день, дуже задоволена поїздкою. Дякую Вам за цікаві пропозиції, а щодо поїздки, то окремо вдячна Володимиру Стехновичу, нашому інструктору з гірського туризму, він є надзвичайно професійним, відповідальним, турботливим, уважним, цікавим, товариським організатором. Бажаю йому і Вам успіхів, а нам, мандрівникам, нових відкриттів та приємних вражень ! Дякую за здійснену мрію ! До зустрічі !