Василь Живосил Лютий з концертом "Меч Арея"

Продолжительность

2 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

пр. Героїв Сталінграду 2, коледж водного транспорту


Київський КОД та театр-студія Райдо запрошують вас на концерт надзвичайної людини - Василя Лютого!


Василь Живосил Лютий - автор безсмертної пісні "Меч Арея", що стала неофіційним гімном українського національного відродження, цю пісню співають на патріотичних таборах, в окопах АТО, на великих сценах і фестивалях, біля вогнища в теплих компаніях, вона давно вже вважається народною!

Але Меч Арея має свого автора - це громадський діяч, бандурист, поет, педагог, учасник і переможець українських і міжнародних музичних конкурсів, автор біля 300 музичних творів - Василь (Живосил) Лютий. Його пісні вже вважають народними і нехай краще їх слухати на природі, біля вогнища, Ви зможете почути їх вживу 14 червня і поспілкуватись з автором!

 


Також на концерті відбудеться збір коштів для допомоги воїнам АТО.
Тож це сильний український концерт для складних часів!


Чекаємо на вас та ваших друзів і знайомих 14 червня о 18:00 в театрі-студії Райдо, що знаходиться в Коледжі морського, річкового флоту за адресою: проспект Героїв Сталінграду 2.


Карта як дістатись


Громадським транспортом можна доїхати від м. Оболонь маршрутками № 180, 100, 44, до зупинки Академія водного транспорту.


Для участі необхідна реестрація, нижче є відповідна кнопка!

Купити квитки можна буде на місці безпосередньо перед концертом.
Борис

Так, концерт був справді чудовий! Нажаль, людей було дуже мало. Василь заслуговує на те, щоб його концерти відвідували тисячі, а не десятки. Може наступного разу треба більше уваги приділити організації, точніше, розповсюдженню інформації про концерт - на різних патріотичних ресурсах, а не тільки на сторінці Василя ВКонтакті яку, судячи з контенту, мало хто відвідує.


Андрій

Чудовий концерт, я задоволений. Послухали і старі пісні під бандуру, і новіші під гітару; пісні на вірші Шашкевича, Франка, Теліги; власні поеми, лірика, віршики, каламбури. Старішого бандурного хотілось би більше, проте така творча людина хоче показати максимум себе з усіх сторін за ті три години часу.