Kyiv Night Tour "Дніпровськими схилами"

Проводит:

 Павел Шинкаренко

Продолжительность

9 часов

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

В Маріїнському парку біля входу в Маріїнський палац!


Kyiv Night Tour - Це унікальний проект в унікальному форматі! Це інтерактивна, нічна мандрівка в історію міста, яка розгортається як захоплююча пригода. Протягом всієї екскурсії Вас чекають знайомства, цікаві конкурси та ігри, маловідомі місця, елементи квесту, легенди, міфи, байки та цікаві історії про Київ. За одну ніч Ви знайдете безліч нових друзів, отримаєте заряд адреналіну і душевних сил на тижні вперед! Такої цікавої, незвичайної, активної і драйвової екскурсії ви ще не бачили!

Маршрут:"Печерські Пагорби"

Знамениті київські пагорби ... Саме вони, в залежності від сезону - то білосніжні, то
смарагдово-зелені, то пурпурово-жовті - створюють неповторний образ міста.
Мальовничі височини Києва не тільки самі по собі гарні та відкривають чудові панорами столиці, а ще й розміщують на собі безліч надзвичайних місць: стародавніх святинь та величних памяток. У цьому турі ми побачимо нічні: Маріїнський парк, містичний Зелений Театр, Аскольдова Могила, Пам`ятник - Андрію Первозванному, Пам`ятник - Бикову Л.Ф, Пам`ятник - Вічний Київ, таємничий закинутий пороховий льох, Києво-Печерська лавра, Музей ВВВ, Батьківщина Мати, та багато іншого!

Як це буде відбуватися?

Ми не будемо розкривати всі секрети проведення екскурсії, тому на тебе чекає багато приємних несподіванок.
Що стосується загального порядку, то:

 •  Після реєстрації вам на електронну пошту прийде лист із детальною інформацією про нічний тур ( що з собою брати, як одягатись, які правила) та місцем зустрічі;
 •  Екскурсія триває всю ніч (з 22.30 до 7.00);
 •  Це інтерактивна екскурсія будьте відкриті для весолощів, ігр, конкурсів, будьте готові до шматочка божевілля.
 •  По-перше ми познайомимо всіх учасників нічного туру (адже як можна гуляти протягом ночі з незнайомими людьми!) і за допомогою ігор об’єднаютємо усіх в команди;
 •  Серед команд і на всю велику дружню компанію будуть проводитися різноманітні ігри, конкурси, змагання і творчі завдання (тому заснути не дамо нікому!)
 •  Всю ніч ми будемо пішки гуляти по нічному місту, побачимо велику кількість родзинок нашого міста;
 •  Організатори будуть розповідати багато цікавих історій і легенд про Київ, його історичне минуле, його архітектурні споруди та жителів;
 •  Серед ночі ми зробимо дружній привал на обід (із собою треба взяти перекус і термос із гарячим чаєм/кавою);
 •  А вранці ми всі разом зустрінемо світанок!

Ось необхідна інформація про тур:
 •   Оскільки ми здобуваємо адреналін природнім шляхом та хочемо бачити Вас тверезими і здоровими, тож учасники у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння не допускаються до участі в турі.
 •   Вечорами достатньо холодно, тому одягніть/візьміть теплі речі: светри, штани, куртки.
 •   Під час екскурсії ми будемо робити зупинки для невеличкого перекусу, тому візьміть із собою термос з чаєм або кавою і щось перекусити.
 •   На жаль, не всі вулиці та маєтки Києва ввечері, а тим більше вночі, гарно освітлені, тому дуже доречним буде ліхтарик.
 •   Класно коли можна сісти не на холодну лавку та землю, а на теплий каремат чи туристичну сидушку.
 •   Погода зараз дуже мінлива - тому краще взяти із собою парасольку.
 •   Доречним також буде засіб від комарів, бо іноді вони докучають.
 •   Не забудь із собою гарний настрій  та заряд бадьорості на весь вечір! :)

Група: 50 чоловік.

Тут ви можете переглянути фотозвіти з попередніх турів: http://vk.com/albums-19568338ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Павел Шинкаренко

Ольга

Проводил Павел Шинкаренко

Кава і ніч. Я,наприклад, полюбляю пити каву довго, потім на довше лишається післясмак... От і на нічний тур Києвом наважилася, бо, по-перше, обожнюю вигляд нічного міста, по-друге, після кількагодинних прогулянок надовше лишається все той же післясмак... А на світанку, спостерігаючи народження нового дня, надихатися 😊 А ще в в цьому допомагають люди - дякую усій групі - веселій і відкритій - людям, які також наважилися не проспати цю ніч, а бути `тут і зараз`. І звісно окрема подяка організаторам !!! Ви робите здавалось би прості, але потрібні і захоплюючі справи. Хочу ще, одним словом )))