Унікальна екскурсія за лаштунки Київської Опери!

Проводит:

 Лариса Тарасенко

Продолжительность

1,5 часа

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

перед пам`ятником Лисенко біля Опери, вул Володимирська, 50, м. Золоті ворота


Екскурсія починається про 17-20 біля пам'ятника М. Лисенку на Театральній площі, за півтори години до вистави. 
 
Ми зануримося в театральну атмосферу й пройдемо весь шлях: «від вішалки» до закулісся. Вам відкриються секрети й таємниці головного оперного театру України. Ви зможете помилуватися прекрасними інтер'єрами, кришталевими люстрами, венеціанськими дзеркалами, але головне – з бічних куліс глянути на сцену, на якій ідуть останні приготування до спектаклю, і уявити себе артистами!
 
 Як же все відбувається?
 
Група збирається перед пам'ятником Лисенку біля театру. Нас зустрічає екскурсовод і знайомить із зовнішньою величчю Опери, розповідає про те, що було на цьому місці раніше, про те, як змінювалося те, що бачить сучасний глядач.
 
Далі заходимо в театр, у зимовий час залишаємо речі у гардеробі (який теж має свою історію), заходимо в глядачеву  залу, де дізнаємося про важливі історичні і політичні події. Спостерігаємо за підготовкою сцени до спектаклю (фотографувати дозволяється, але без спалаху), знайомимося з оркестровою ямою, у якої теж своя історія. Переходимо за лаштунки. У червоному куточку вас чекає короткий «інструктаж» про перебування на робочій території театру. Будьте обережні, не загубіться в театральних лабіринтах! 
 
Виходимо до великої сцени, яка вже «ошатна й велична», оформлена декораціями. Останні приготування пов’язані з налаштуванням світла, будьте готові то до таємничої темряви, то до сліпучого сяйва софітів. На центр сцени виходити заборонено, але з-за куліси кинемо оком у ще сплячий зал для глядачів. Вас уразять надміром механічної й освітлювальної апаратури колосники, ви дізнаєтеся, для чого знадобилася надбудова, навіщо потрібен ухил сцени, чому в опері досі користуються рампою і послугами суфлера та ще про багато тонкощів… 
 
Після цього дізнаєтеся, для чого використовується ар’єр-сцена, що раніше було там, де зараз колишній «внутрішній дворик» і як це пов’язано з опаленням театру. Познайомитеся з дрібним реквізитом: нам покажуть різноманітну й вигадливу бутафорію, що надає спектаклям жвавість, правдоподібність або, навпаки, фантасмагоричність, розкриють секрети створення й використання маленьких чудес театрального реквізиту. Нарешті – через «побутове» закулісся відправитеся до балетних класів, де ви довідаєтеся, як відбувається повсякденна й постановочна робота, а якщо пощастить, то й побачите репетиційний процес! 
 
Ми залишаємо закулісся, де вже снують загримовані артисти (у гримувальну службу ми й заглянемо наостанок, тут, до речі, фотографувати заборонено), і направляємося на бельетаж, можливо, встигнемо зазирнути у  царську ложу (час за лаштунками летить швидко!). Театр уже заповнюється глядачами...
 
Ви зможете помилуватися прекрасними інтер'єрами, кришталевими люстрами, венеціанськими дзеркалами, при бажанні прогулятися по галереї, що є архітектурною родзинкою нашого театру. І, звичайно ж, зробити фото на згадку про насичену і динамічну екскурсію.

 

Ви можете зареєструватись на одну із запланованих дат(є нижче) або ж замовити окремо для вашої группи.

У випадку якщо ви хочете відвідати виставу після завершення екскурсії радимо звернутись до кас театру тому, що вхідний квиток не водить до вартості екскурсії.

Для дітей до 12 років передбачена ціна 180 грн/участник(за кількості не більше 3 дітей на 1 дорослого)

Вартість участі дітей в складі шкільної групи обговорюєтся в індивідуальному порядку.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Лариса Тарасенко

Антоніна

Проводил Лариса Тарасенко

Дякуємо Київському КОДу за чудову екскурсію. Були перший раз, дуже сподобалось. Особлива подяка екскурсоводу пані Ларисі: за натхненну розповідь, любов до театру, до справи, якою займається, за створення чудового святкового настрою.


Владислава

Проводил Лариса Тарасенко

Лариса,спасибо за проведённую экскурсию.Четко,лаконично.интересно!


Юлия

Проводил Лариса Тарасенко

Очень познавательно, всем рекомендую! Пожелание - начинать экскурсию минут на 30 раньше!!!, когда звонит третий звонок, зрители уже сидят на местах, мне пришлось выслушать от работника театра :`где вы ходите, только вас и жду`.


Галина

Проводил Лариса Тарасенко

Екскурсія була чудова! Щира подяка Ларисі Тарасенко - вона любить театр і людей - це наповнило всіх нас любов`ю і радістю!


Оксана

Проводил Лариса Тарасенко

Була на екскурсії 31.12.2019. Дякую пані Ларисі за створення казкового предноворічного настрою. Дуже цікаво, легко і водночас професійно.