Піднесені до зірок

Проводит:

 Алла Бондаренко

Продолжительность

3 години

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Львівська площа, сквер біля пам`ятника Анні Ярославні


       Увага! Вперше на київських екскурсійних  маршрутах! Квартал між Золотими Ворітьми і Львівською площею – це справжній  український  Парнас, де оселилися українська літературна богема початку минулого століття. Тут "володарювали"  молоді письменники і поети із плеяди «Розстріляного Відродження».   Запрошуємо прогулятися київськими вулицями і  поблукати затишними  подвір"ями, що причаїлись осторонь від туристичних маршрутів і зануритись у київське життя 20-х і 30-х років . Тут збереглися старовинні будинки, які багато чого пам"ятають про своїх знаменитих мешканців, знищених сталінським режимом, та мовчать,  і жодної меморіальної дошки на них не має. 

 

       Та ми з вами будемо разом робити власну розвідку і розкривати таємниці будинків  де працювали, кохались , збиралися разом друзі письменники, де вони були щасливі, і звідки пішли на свою Голгофу.  Повертаючись  на початок 20-го століття  ми дізнаємось:

 

-       Де поет Микола Зеров зустрічався із своєю майбутньою дружиною Софією, і в якій церкві вони повінчалися. А, також, - хто став на заваді їхнього сімейного щастя.

 

-       В якому будинку, пов"язаному із творчістю Михайла Булгакова жив талановитий  український поет- модерніст, розстріляний у 30-ті, який не чув і не говорив, та його «беззвучне» слово було почуте сталінськими катами.

 

-       Кому із письменників "Розстріляного Відродження"  так і не судилося вселитися в омріяну квартиру  у будинку Роліт , а хто все ж-таки встиг пожити у цьому легендарному письменницькому осередку після десятків років табірних поневірянь.

 

-       що пов"язувало Миколу Зерова з Анною Ахматовою і Михайлом Булгаковим, і ще багато цікавого.

 

Ми знайдемо будинки, що пам"ятають  видатних поетів і прозаїків, Максима Рильського, Миколу Зерова, Бориса Антоненка-Давидовича,  Павла Филиповича  і почуєте цікаві життєві історії , що відбувалися саме тут.

 

А відпочивати будемо у ресторанчику, що знаходиться в будинку, де Микола і Софія Зерови  відіграли своє весілля.

 

       Зоряний квартал українських письменників – модерністів «Розстріляного Відродження» на 3 години стане нашим кварталом. Ми станемо співучасниками тих подій і це буде інший, незабутній  Київ.  Приходьте, буде цікаво!ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Алла Бондаренко