"Кохання великих українців"

Проводит:

 Алла Бондаренко

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

вул. Лаврська, 27, Музей становлення української нації, захід з вулиці Запечерної


Ексклюзивна екскурсія від нашого гіда-екскурсовода у Музеї Становлення української нації!
 
Спільний проект  Музею Становлення української нації і Київського КОДу.
 
У музеї зазвичай можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації. І побачити сюжети з абсолютно реалістичними 3-D фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів. 
 
А на нашій екскурсії  ми розкриємо таємниці кохання десятьох найяскравіших із ста великих українців, представлених у цьому і надсучасному музеї. Невідомі факти,  вражаючі історії, рідкісні фото і відеокадри,  реальні голоси  -  і історичні постаті, зроблені ювелірними руками скульпторів, дизайнерів, косметологів оживуть у вашій уяві. 
 
Чотири Івани і чотири найвідоміші жінки України, а також славетний гетьман і незламний провідник ОУН розкриють  нам таємниці свого приватного життя. Сильні почуття впливають на творчість і  вчинки. А вчинки великих– на хід історії. Як саме?  Приходьте – будемо дивитись і дізнаватися разом!
 
Тривалість - 1 година 45 хв.
 
Вартість екскурсії -100грн + вхідний квиток у музей (220 грн,160 грн, 130 грн в залежності від пільг). До 31/03 діє знижка 50% а вхідні квитки для відвідувачів нашої екскурсії!
Детальніше щодо вартості квитків можна ознакомитись тут: http://www.museumsun.org/visitors/
 
Зустріч   всередині музею, біля входу.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Алла Бондаренко

Ирина

Проводил Алла Бондаренко

К сожалению, разочарована организацией и немного самой экскурсией. Экскурсия началась более чем на 20 минут позже от заявленного времени, и вместо камерной группы на 20 человек ходила толпа порядка 50-60. Соответственно, где-то немного не слышно, где-то не виден дополнительный материал, который демонстрирует экскурсовод. Сам по себе музей интересный, современный, но имейте ввиду, что на этой экскурсии вам расскажут только любовные истории заявленных героев. Будут детали, а не картина в целом... Ощущение недосказанности, недостатка информации осталось. Мне бы хотелось больше информации о личности Бандеры, например. Аргументы - рост, вес и `никогда не держал оружия`, не развенчивают мифы о нем. Другие истории были наоборот, интересны, красочны, с деталями, музыкальным сопровождением, дополнительными картинками - за это спасибо. Видно, что проделана большая работа, но, как по мне, чуть сыровато. И еще, немного непонятно зачем фигуры а-ля восковые(силикон) называют 3d...


Ирина

Проводил Алла Бондаренко

Музей становлення української нації - зразок музею світового рівня! Гідною окрасою цього неперевершеного музею є екскурсія Алли Бондаренко `Кохання великих українців`. Щира розповідь гідеси просичена любов`ю до своїх героїв, розкриває історію нашої держави через величні постаті іі синів і доньок, які заслуговують на пошану як ті, що стверджували незламний дух українського народу, його багатий талант, спростовуючі другорядність та меншовартість українців, насаджувану віками. Пережили емоційне потрясіння! Дуже рекомендую до відвідування як музею, так і екскурсії Алли Бондаренко.


Антонiна

Проводил Алла Бондаренко

Прекрасна емоційна розповідь і чудова її їлюстрація у вигляді експонатів - історичних фігур у музеї становлення української нації! Сподобалося усе! Всім рекомендую – ідіть на екскурсію і не пошкодуєте! Антоніна.


Ирина

Проводил Алла Бондаренко

Огромная благодарность Алле за экскурсию, за праздничное настроение, за эмоции, которые Алла нам подарила! Впечатление незабываемое и от самого музея, и от экскурсии. Глубокая, чувственная, органично вплетенная в историческую канву подача - 2 часа пролетели как миг, хотелось слушать еще и еще! Спасибо Музею, Коду, Алле Бондаренко! Ирина.