"Київські онлайн прогулянки з Миколою Зеровим"

Проводит:

 Алла Бондаренко

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Не виходячи з дому


 
           Його знали не тільки в Києві. Побачивши його на палубі пароплаву, мешканці провінційних містечок з набережної влаштовували йому овації , кидаючи в небо капелюхи. Студенти полишали своїх професорів і заповнювали аудиторію, де царював неокласичний метр , що перетворював свої лекції на магічне дійство. І студенти, стаючи рабами цього чародійства переписували і розповсюджували збірники його лекції. Його палкі промови викликали овації і одночасно ненависть бездарних  горе-літераторів. Його шалена популярність серед киян зашкалювала. 
 
         Київ, очима Миколи Зерова - місто, яке він обожнював і оспівував.   Ми побачимо  Київ, який залишився у спогадах про великого поета-неокласика, та відтворений у його власних віршах. Зупинятимемося біля будинків,  де він жив,  працював, де, знайомився з друзями, зустрічався з коханою вінчався і святкував весілля. Ви  дізнаєтесь про останню київську адресу Миколи Зерова, звідки він пішов на свою Голгофу. Не оминемо і будинки , де жив і працював його друг -  письменник і радянський розвідник Віктор Петров (Домонтович), який кохав дружину М.Зерова  майже пів століття.  Чим все це закінчилося, які ще таємниці  ховає  історія цього трикутника кохання - дізнаєтесь на БЕЗКОШТОВНІЙ  онлайн екскурсії.    
       
        Забуті імена повертаються! ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Алла Бондаренко

Наталія

Проводил Алла Бондаренко

Хочу подякувати за інформативну та цікаву екскурсію. Дуже приємно, щр є люди які глибинно вивчають теми, працюють з архивами, а не тількі дають загальновідому інформацію. І подано все з любов`ю. Було дуже цікаво. Дякую


Юлия

Проводил Алла Бондаренко

Спасибо за прекрасную лекцию и видеоэкскурсию. Было очень приятно слушать человека, влюбленного в свое дело!


Лариса

Проводил Алла Бондаренко

Браво, Алла! Дуже емоційно, артистично!Щиро дякую і бажаю Успіхів!


Андрій Іванець

Проводил Алла Бондаренко

Цікаво і пізнавально! Емоційно та науково! З користю і приємністю проведений час! Дякую пані Аллі за відеоекскурсію по Києві Миколи Зерова!