Експрес екскурсія "Дива і парадокси на вулицях двох музик"

Проводит:

 Алла Бондаренко

Контактный телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Место встречи:

Золотоворітський сквер, біля кота Пантелеймона.


Дива і парадокси на вулицях двох музик.
Наша екскурсія починається з місця де в середині 19 століття мав стояти Володимирський Собор. Ми разом пофантазуємо, як би виглядала ця територія, якби не втрутилися вищі сили, і Володимирський Собор таки з'явився саме тут. А закінчується екскурсія там, де Собор знаходиться сьогодні.
 
А між цими двома точками на нашому маршруті:
  • залишки старовинного земляного валу Старокиївської фортеці 17 століття і рів, в якому в щільній зелені загубився будинок, що своїми обрисами нагадує потужну стіну оборонної фортеці.
  • загадковий, закритий для сторонніх дворик за помахом чарівної палички гіда (буквально) все-таки відкриє нам свої ворота і покаже виворіт розкішного будинку мера, дивні сходи, що ведуть в нікуди, чудові прибудови і ще багато парадоксальних речей. Чи знає наш  мер, хто з письменників увічнив цей будинок у своїй творчості, і чим ще він знаменитий? Ви точно будете знати!
  • Парадоксально, але саме в будинку на колишній вулиці Театральній був застрелений своїм суперником зірка театру, улюбленець всієї театральної публіки Києва. А сьогодні тут знову вогнище мистецтва, але вже сучасного, і ми відвідаємо цей диво-арт-об'єкт і познайомимося з найбільш креативних ідеями українських художників і не забудемо зробити селфі в цій оригінальній фотозоні.
  • ви побачите місце, де збуваються дівочі мрії, а в лабіринтах двориків знайдете гарний пейзажний мурал;
  • ми будемо зчитувати ошатний декор з фасадів найпомпезніших будинків на маршруті, знайдемо великі панорамні вікна, за якими понад 100 років тому зароджувалася любов відомого українського поета.
  • ви дізнаєтеся, як  головний залізничник імперії мстився ненависній владі, і як київська влада обдурила залізничників;
  • в одному з двориків ми влаштуємо конкурс на найбезглуздіший балкон-прибудову.
  • парадокси, дива і містика приведуть нас до Володимирського Собору, де чудові явища ось уже майже 150 років вражають уяву киян і всіх віруючих. Як містичне явище Богородиці вплинуло на долю Собору і його творців?

І, звичайно ж, згадаємо музику, так органічно вплетену в містичні історії з життя двох знаменитих композиторів,  чиїми іменами названі вулиці нашого маршруту. Вони-то і будуть супроводжувати нас  на  нетривалій, але насиченій враженнями прогулянці.ОТЗЫВЫ

Оставить отзыв:

Кто проводил: Алла Бондаренко

Наталі

Проводил Алла Бондаренко

Екскурсія сподобалася! Легка прогулянка з цікавими історіями,милуванням надзвичайно вишуканою ліпниною та архітектурою, а також таємні дворики... Пані Алла із захопленням розповідає та показує цікавинки Києва!


Татьяна

Проводил Алла Бондаренко

Экскурсия понравилась, очень насыщенно и разнообразно, а потому не скучно ни минуты. Атмосферное кафе, расписанное художниками, дворики, куда нельзя попасть просто так, роскошные интерьеры дома, куда без договоренности не зайдешь просто людям с улицы, и множество интересных и неожиданных фактов. Теперь ждем лучших времен и экскурсию Аллы по Владимирскому Собору – рассказами о нем Алла меня заинтриговала. Спасибо экскурсоводу и КОДу.


Елена

Проводил Алла Бондаренко

была на экскурсии 4 августа, огромное спасибо Алле, удивительный вечер, переплелось прошлое и современное. Много историй из жизни знаменитых Киевлян. Рекомендую!


Юлия

Проводил Алла Бондаренко

Экскурсия очень понравилась. Вот так ходишь по улицам и не знаешь, сколько историй на них пережито, сколько судеб изменено. Спасибо Алле, было очень интересно и познавательно. Для себя узнала много нового. Успехов Вам!)