Чернігів з Ервіном Міденом

Контактний телефон 

063 923 82 23; 098 609 3352

Місце зустрічі:

м.Лісова(деталі за день до поїздки)


Тур проводиться в партнерстві з компанією "Богемія сервіс"
 
07:30
 
Відправлення з Києва туристичним автобусом від станції метро «Лісова».
 
Перша локація
 
На екскурсійному маршруті - маленьке  містечко Козелець. Почнемо екскурсію з собору Різдва Богородиці - однієї з найвідоміших споруд Чернігівського краю. Собор звела на знак вдячності за життєві успіхи своїх синів, та була в ньому похована графиня Наталія Розумиха. Один з братів - Олексій Розумовський, став чоловіком російської імператриці Єлизавети. Другий син - Кирило Розумовський, став останнім Гетьманом України. У створенні іконостасу церкви за легендою, брав участь сам Растреллі. Послухаємо про життя  Кирила Тарловського (1709-1784), що в історії відомий як «дикий піп».  Він прожив насичене, повне пригод і різких поворотів життя. Його біографія гідна пера романіста, настільки яскравою і цікавою особистістю він був.  Також познайомимося та сфотографуємося із символом містечка - сіреньким козликом.
 
Друга локація
 
Стародавнє місто Седнів. Знайомство з парком та Седнівською садибою, яка майже три століття належала Лизогубам. Кого тільки не було в їхньому роду. Семен Лизогуб був прапрадідом Гоголя, Олександр Лизогуб - композитором, Андрій Лизогуб товаришував з Тарасом Шевченком, Федір Андрійович - був главою уряду України за гетьмана Павла Скоропадського, а Дмитро Лизогуб - засновником терористичної організації «Земля і воля» та був страчений в Одесі за підготовку до замаху на царя Олександра ІІ. Дмитро, до речі, часто ховав у Седневі від розшуку народовольців Софію Перовську і Андрія Желябова.  Після революції Лизогуби, що залишилися живими, емігрували. В середині XIX століття нащадки Якова Лизогуба - брати Андрій та Ілля, перетворили особняк в мальовничий архітектурно-парковий ансамбль в романтичному стилі, який став відомим не тільки у нас, але і в Європі. Також ми побачимо кам’яницю Лизогубів, споруджену ще 1690 році. В кам'яниці зберігався арсенал і архів родини. Є версія, що  в ній жив Тарас Шевченко, який гостював іноді в садибі братів. А згодом, відвідаємо Воскресенську церкву - усипальницю родини Лизогубів, маленьке диво українського бароко та церкву Святого Георгія, споруджену у XVIII столітті. Саме у ній знімали  сцени знаменитого містичного фільму  «Вій».
 
13:30
 
Прибуття в м. Чернігів.Вільний час на відпочинок та обід.
 
16:00
 
Початок оглядової екскурсії. 
"Родзинкою" нашого туру стане  екскурсія із зірковим гідом Ервіном Міденом, байдужих не буде - гарантуємо!
Перша літописна згадка про Чернігів датується 907 роком, коли князь Олег здійснив похід на столицю Візантійської імперії Константинополь, у якому взяли участь й сіверяни. Після успішного завершення походу Олег уклав з імператором договір, у якому серед міст Русі на почесному другому місці після Києва згадано Чернігів. Археологічні дослідження засвідчують, що в Чернігові існувало розвинене ремісниче виробництво. У місті масово будували та виготовляли вироби з металу, дерева, шкіри і кераміки, одяг і взуття. Чернігів був одним з найбільших центрів ювелірного мистецтва Русі. Про значну концентрацію матеріальних цінностей у князівському Чернігові свідчить той факт, що тут знайдено півтора десятки давньоруських скарбів… І якщо говорити про скарби - то не всі вони  знайдені... За легендою найбагатіший скарб сховав у своєму підвалі в Чернігові сам Мазепа... Цей скарб шукають і досі...
 Чим ще цікавий  Чернігів  Ви почуєте від нашого гіда, який об'єднує в собі науковця і талановитого актора...
 
18:30
 
Виїзд до Києва.
 
 
 
Орієнтовний час прибуття в Київ.
 
У вартість входить:
 
 Обслуговування комфортабельним автобусом за маршрутом;
 Супровід професійним гідом;
 Екскурсійне обслуговування;
 Медичне страхування;
 
 
У вартість пакету не входить (відвідування за бажанням):
 
Вхідні квитки до музеїв,соборів, виставок;
Обід;
Міський транспорт.